+3 CS GO Kasa Açma Siteleri 2019 / Güvenilir

Uzun bir sürenin ardından tekrar CS GO oynamaya başladım. Geçenlerde de biraz kasa açtım, hiç güzel bir şey de çıkmadı onuda söyleyeyim 🙂 Bunun üzerine şöyle güvenilir, kafamızı karıştırmayacak, bizi yarı yolda bırakmayacak kasa açma siteleri hangileridir, bunları bir toparlamak ve sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca bu siteler güvenilirliğin yanı sıra yeni üyelere 1 adet ücretsiz kasa açma hakkı tanıyor. Çok bir şey değil, örneğin Hellcase sitesi her yeni üyesine 0.30$ değerinde ücretsiz bir kasa açma hakkı tanıyor. Şimdi sitelerin tanıtım kısmına geçelim. Ayrıca eğer sizlerinde uzun süredir kullandığı ve memnun olduğu siteler varsa yorum yazarak bize gönderebilirsiniz.

CS GO Kasa Açma Siteleri

1- Hellcase

Hellcase en güvenilir kasa açma sitelerinden birisidir. Yenilikçi bir kasa açma sitesidir, yani bildiğimiz kasaların dışında kendi kasalarını oluşturmuş ve içerisindeki skinlere göre bu kutuların değerlerini belirlemişlerdir. Ayrıca bu sitede çoklu kasa da açabilirsiniz, yani 5 adete kadar çoklu kasa açılımı yapabilirsiniz. Bu sitede her üye’ye Milspec isimli 30 cent değerindeki kasayı hediye ediyor. Ayrıca girdiğiniz referans koduna göre de daha değerli kutular da verebiliyor.

Sağ üst kısımdan 1 defalık promo code kullanımı yapabilirsiniz. Bu kodları reklamlarda vs olarak her yerde bulabilirsiniz. Aşağıdaki kodu 1 defa kullanabilirsiniz. Sağ üst kısımdan yeşil + simgesine tıkladıktan sonra, “Enter Code” kısmına aşağıdaki kodu yazmanız ve ardından “Use Now” demeniz yeterlidir. Yukarıdaki görselde olduğu gibi yapınız.

Ücretsiz Promo Kod: SLTV

https://hellcase.com/en

2- DrakeMoon

En güvenilir ve en çok tercih edilen CS GO kasa açma sitelerinden birisidir. Hatta kasa açmak bir ara bu siteyle anılıyordu bile diyebilirim. Diğer sitelerde olduğu gibi burada da ücretsiz kasa veriyor her üyeye. Ayrıca burada da kendi kasanızı oluşturabiliyorsunuz. Denemeniz gereken en güvenli ve sağlam kasa açma sitelerinden birisidir. Kasalarının çoğuna Pokemon ismi vermişlerdir, en düşük ücretli kasa 0.30$ iken, en pahalı kasası 249$ fiyatı ile Mew2 isimli kasasıdır.

Mew2 kasasını içeriği şu itemlerden oluşmaktadır: Dragon Lore, AWP Medusa, M4A4 Howl, AK-47 Ateş Yılanı, M4A4 Poseidon, Icarus Fell ve 3 adet diğer bıçaklar.

https://www.drakemoon.com/

3- CSGOLive

Türkiye’den de çok fazla girişin olduğu bu site en güvenilir ve iyi kasa açma sitelerinden birisidir. Üstelik bu siteyi diğerlerinden ayıran bir kaç nokta bulunmakta, bunlardan en çok göz önüne çıkanı ise, kendi oluşturmuş olduğunuz kasayı deneme amaçlı açabilmeniz. Evet diyelim bir kasa oluşturdunuz, bu kasayı ücretsiz olarak deneme için açabiliyorsunuz. Bu özelliği ben başka sitelerde görmedim, eğer varsa lütfen beni düzeltin.

CSGOLive sitesinde ise en pahalı kasa 285$ fiyatı ile “Millionaire Case” adlı kasadır. Bu kasanın içeriği ise şu skinlerden oluşmaktadır: Dragon Lore, AWP Medusa, M4A4 Howl, AK-47 Ateş Yılanı, M4A4 Poseidon, 3 Adet Karambit ve 3 Adet Flip Knife. Bu skinlerin tamamı Factory New yani Fabrikadan Yeni Çıkmış haldedir.

https://www.csgolive.com/home

Bonus: DAT DROP

Bu sitenin güvenilirliği hakkında bir bilgiye sahip değilim. Çünkü yeni adını duyduğum ve muhtemelen yeni açılmış bir site. Ancak güzel bir siteye benziyor, Türkiye’de de çok kullanılmaya başlandı. Hoş bir görünüme de sahip, dileyenler kullanabilir, deneme yapabilirler. Ancak yüklü miktarlarda girmenizi bu site için tavsiye etmiyorum. Ayrıca eğer bu site hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarımız bize yorum yazarlarsa, herkes bilgi sahibi olmuş olur, teşekkürler.

https://datdrop.com/

Son güncelleme tarihi: 13.01.2018


Related Posts