Age of Empires 3 Hileleri

Merhaba arkadaşlar daha önceden Türkçe yamasını paylaştığımız Age of Empires 3 adlı strateji oyunumuzun hile, şifre kodlarını sizlerle paylaşacağız. Çoğu strateji oyununda olduğu gibi hile, şifre kullanmadan ilerlemek zamanı olmayanlar için çok zor bir hal alıyor bu gibi durumlarda zamanı olmayanlar ve oyunun sonuna ulaşmak isteyenler için hile, şifre kodları imdadına yetişiyor. İşte bu yüzden sizlerle bu konuda Age of Empires 3 Hileleri nelerdir onları paylaşıyorum.

Fakat zamanı olan arkadaşlar sizlere tavsiyem hilesiz oynamanız oyunun daha zevkli geçtiğini sizlerde görecekseniz. Ama takıldığınız yerlerde bu hileler sizleri de kurtaracaktır. Tüm hile kodlarını aşağıdaki satırlarda doğru bir şekilde bulabilirsiniz.

Hileler Nasıl Aktif Edilir ?

Peki bu hile kodlarını nereye yazacağız dediğinizi duyar gibiyim. Arkadaşlar bu şifreleri oyun başladıktan sonra yani oyunun içindeyken “Enter” tuşu ile konuşma penceremizi açarak oraya girmelisiniz ve böylece yazdığınız hilenin aktif olduğunu görebilirsiniz.

Age of Empires 3 Hileleri

x marks the spot – Haritayı açar, sis ortadan kalkar.

medium rare please – 10 bin yiyecek verir.

Give me liberty or give me coin – 10 bin altın verir.

<censored> – 10 bin odun, tahta verir.

Nova & Orion – 10 bin tecrübe verir.

Speed always wins – Tüm işlemler hızlanır.

this is too hard – Bölümü kazanmanızı sağlar.

Tuck Tuck Tuck – Kırmızı canavar araba verir.

Ya gotta make do with what ya got – Osmanlı arabalı topçusu verir.

Sooo Good – Musketeer öldüğünde ücretsiz olarak geri alınır.

A recent study indicated that 100% of herdables are obese – Hayvanlar şişmanlar.

Okuduğunuz için teşekkürler bu hile kodlarını hepsini oyunda kullanabilirsiniz fakat bir sorun hilelerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız yorum olarak belirtmekten çekinmeyiniz. Sitemizde yer alan Age of Empires 2 hileleri adlı konumuza göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer Age of Empires 3 oyununu Türkçe olarak oynamak isterseniz Age of Empires 3 Türkçe Yama adlı konumuza bakabilirsiniz. Nasıl Türkçe yapılacağı ve diğer ayrıntılar konu da mevcuttur. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, Age of Empires 3 hakkında her türlü sorunuzu bize yöneltebilirsiniz. Ayrıca daha fazla bu oyunla ilgili içerik için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 07.07.2015


Related Posts

9 YORUM “Age of Empires 3 Hileleri

  1. yeni indirdim ageofempires3'ü Reply

    bust on you diye bi komut vardı hala çalışıomu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir