Assassin’s Creed 4 Sistem Gereksinimleri

Bir Ubisoft oyunu olan Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunu sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşacağım.

Assassin’s Creed 4: Black Flag oyunun kısaca hikayesinden bahsedeyim. Oyun 1715 yılında “Korsanların Altın Dönemi” denilen bir zamanda cereyan etmektedir. Bu yıllarda denizler İspanya, Hollanda, Fransa, Portekiz ve İngiltere ülkelerinin ellerindedir. Korsanlar tamamen bu ülkelere çalışmaktadırlar. İşte hikayede buraya başlıyor.

Şimdi biraz oyunun tarihine ilgin bilgi vermek istiyorum. Assassin’s Creed “Suikastçı’ nın İnancı” olarak çevrilmiştir. Oyun haçlı seferleri dönemine dayanarak Hasan Sabbah’ ın lideri olduğu Haşhaşiler ile Tapınak şövalyeleri arasındaki olay örgüsünü öykü edinmiştir. Bu hikaye oyunun 4. serisinde de devam ediyor.

Assassin’s Creed 4 Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed 4: Black Flag oyunu için minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aşağıdadır, yorumlarınızı bekliyorum, sistemlerinizi yazarsanız oyunun kaldırıp kaldırmayacağı konusunda bilgi verebilirim.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: İntel Core2Quad Q8400 @ 2.6GHZ veya AMD Athlon 2 X4 620 @ 2.6GHZ
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (512 MB VRAM modeli)
Bellek: 2 GB
Gerekli Boş Alan: 32 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
İşlemci: İntel Core i5 2400S @ 2.5 GHZ veya AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHZ ya da daha iyisi
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 5850 (1024 MB VRAM modeli)
Bellek: 4 GB veya 8 GB
Gerekli Boş Alan: 32 GB

Evet arkadaşlar Assassin’s Creed 4 Sistem Gereksinimleri bu şekilde, bu oyunu sistemi kaldırmayan ama yine de Assassin’s Creed oynamak isteyen arkadaşlar Assassin’s Creed 3 Sistem Gereksinimleri adlı konumuza göz atarak bu oyunun 3. serisinin bilgisayarının kaldırıp kaldırmayacağına bakabilirler. Birde Far Cry 4 Sistem Gereksinimleri konusuna bakmaları tavsiye edilir. Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin, yorumlarınızı bekliyorum.


Related Posts