Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Savunma

Clash of Clans oyunundaki 6.seviye köy düzeni savunması için en ideal dizilimleri, yerleşimleri sizlerle paylaşacağım. Bu dizilimleri deneyerek, işe yarayıp yaramadığını kendiniz test edebilirsiniz, akabinde yorumlarınızı bu konuya bekliyorum.

Clash of Clans çok fazla oyuncuya sahip mobil bir oyundur. Supercell tarafından geliştirilip, Google Play ile tüm dünyaya yayılmıştır. Akıllı telefon çağında bu tür bir oyununun tutmama gibi bir ihtimali yoktu zaten, ilk olarak Clash of Clans çıktı ve tutuldu. Ardından bir çok “çakma” oyunlarda çıktı ancak hiç biri başarılı olamadı, neyse bu bilgilerden sonra savunma için en iyi düzenlere geçebilirim.

Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Savunma

Aşağıdaki görseller 6.seviye için en iyi savunma düzenleridir, işe yarayıp yaramadığını size en mantıklı gelen dizilimden başlayarak deneyerek görebilirsiniz.

6sev1 6sev2 6sev3 6sev4

Savunma için en ideal 6.seviye köy düzenlerini sizlerle paylaştık, umarım faydalı bir paylaşım olmuştur ve birilerinin işine yaramıştır, yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca Clash of Clans oyuncuları sitemizdeki diğer konulara göz atmak isterlerse, yine savunma temalı köy düzenleri konumuza örneğin; Clash Of Clans 7.seviye köy düzeni adlı konumuza göz atabilirler.


Related Posts

3 YORUM “Clash Of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Savunma

  1. Aysegul Reply

    En baştaki düzende neden hava savunması 2 tane degıl bende 2 tane hava savunması var onu nereye koyucam cevaplarsanız sevınırım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir