Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Savunma

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Savunma konusuna hoş geldiniz. Bu konumuzda gereksiz hiç bir bilgi yoktur, en iyi ve en başarılı savunma köy düzenlerini sizlerin gözleri önüne sereceğiz. Sizlerde Clash of Clans oyununda başarılı bir oyuncu olmak için aşağıdaki savunma düzenlerini gözden geçirin ve en iyisini sizde yapın.

Clash Of Clans Türkiye’ de bu kadar nasıl tutuldu diye düşündüm, daha sonra bir baktım 100 milyon indirme sayısına ulaşmış, 100 milyon rakamı bize gösteriyor ki, demek ki bu mobil strateji oyunu bir tek Türkiye’ de değil, tüm dünyada çok büyük bir kitleye sahip. İnsanlar bu tür MMORPG tarzı geliştirmeli strateji oyunları aç demektir, bu kadar oyun meraklısı insan varken, nasıl olur da çok daha iyi oyunlar piyasaya çıkmaz işte bunu anlamak mümkün değil.

7. Seviyedeki bir Clash of Clans savunma temalı köy düzenleri aşağıda listelenmiştir.

Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Savunma

12 adet savunma düzeni 7.seviye köy düzeni için aşağıda bulunuyor.

sav7 sav8 sav9 sav10 sav11 sav1 sav2 sav3 sav4 sav5 sav6 sav12

Resimlerini üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

Yukarıdaki 12 adet savunma düzeni Clash of Clans oyunundaki en başarılı 7.seviye savunma köy düzenlerinden oluşmaktadır. Eğer bu şekilde bir savunma sistemi belirlerseniz aşılmaz bir savunmanız olacaktır. Yani siz savunma konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmış olacaksınız.

Arkadaşlar, ayrıca sizlerde bizlere savunma temalı köy düzenlerini gönderebilir ve bu konu içerisinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bize Clash of Clans ile ilgili her soruyu yöneltebilirsiniz.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, bu savunma düzenlerini kullananlar varsa lütfen bize görüşlerini ve tecrübelerini aktarsınlar, yeni deneyecek olan arkadaşlar ise, denedikten sonra tecrübelerini yorum olarak yazarlarsa bize katkı sağlamış olurlar, bir sonraki Clash of Clans konusunda görüşmek üzere…


Related Posts

One thought on “Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Savunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir