Clash of Clans Bedava Çarlar

Clash of Clans Bedava Çarlar konusu, beleşçilerin konusu olmaması için konuya seviyeli ve düzgün bir şekilde ne tür bir çar istediğini yazanlara, eğer elimizde uygun çar varsa ücretsiz bir şekilde, karşılıksız olarak bedava verilecektir. Yorum yazdığınız e-mail adresine hesap bilgileri gönderilecektir. Bildiğiniz üzere Clash of Clans oyunu Türkiye’ de en çok oynanan oyunlardan biri, ve çok tutmuş bir oyun, oyuna paralarda harcanıyor, ancak bir süre sonra tüm hesaplar oyunu bırakma sonucu boşa gidiyor. İşte bizde bu çarları sizlere bedavaya veriyoruz. Sizlerden karşılığında yorumlar bekliyoruz.

Clash of Clans gerçekten çok güzel bir oyun, baya bir vakit geçirdim ben bu oyunda, ancak bir yerden sonra oyun oynama isteği kalmayabiliyor. Yada farklı oyunlara yönelebiliyor insanlar, işte o yüzden artık kullanılmayan hesapları değerlendirmek için böyle bir konu açmış bulunmaktayım. Ayrıca arkadaşlar sizlerde artık kullanmadığınız Clash of Clans hesaplarınızı bize yorum yazarak gönderirseniz, onları bu konu üzerinden dağıtabiliriz. Ancak ilk gelen hepsini kapmasın, bir sıra oluşturulsun istiyorum. O yüzden çar hesap bilgilerinin hiç birini konu içerisine yazmıyorum. Eğer kaliteli bedava çar istiyorsanız, bu konunun altına yorum yazmanız gerekiyor. Belirtin nasıl bir çar istediğinizi, yorum yazdığınız mail adresinize çarın bilgilerini gönderelim.

Arkadaşlar, 15.4.2016 tarihi ile elimize yeni Clash of Clans hesapları geçmiştir, bu hesapların dağıtımı yapılacaktır, ancak bu sefer, yalnızca yorum yazanlara değil. Bu konuyu Facebook hesaplarında paylaşıp, yorum yazanlara verilecektir. Hesaplar kaliteli ve temiz hesaplardır, tekrar söylüyorum. Bu konuyu Facebook üzerinden paylaşıp, konuya yorum yazmanız gerekiyor. Yeni hesaplar geldikçe yorum sırasına göre, yorum atan arkadaşların mail adreslerine hesap bilgileri gönderilecektir. Ayrıca aşağıdan diğer Clash of Clans konularına göz atabilirsiniz.

Clash of Clans Klan İsimleri

Clash of Clans İsimleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BENZER YAZILAR

70 YORUM “Clash of Clans Bedava Çarlar

 1. Yasin Reply

  Acil güçlü level car
  E posta:yasin2121@gmail.com
  Bu eposta gönderin lutfen

 2. Yusuf Reply

  Allah rızası için bana kb 10 full köy verebilir misiniz cevabınızı en kısa sürede bekliyorum

 3. Yusuf Reply

  Abi ne olurrrr kb10 full köy istiyorum şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir