Clash Royale Renkli İsim Nasıl Yazılır?

Clash Royale oyunu şimdiden çok tutulan mobil oyunlar arasındaki yerini aldı ve sağlam adımlarla ilerliyor. İlgi bu kadar yoğun olunca çok fazla aranan konulardan birine açıklık getirmek istedim. Öncelikle bu bir hile değildir, her hangi bir programa falan ihtiyaç yoktur. Oyun içerisinde oyunun izin verdiği çok basit bir kod yardımı karakter ismimizi renkli olarak yazabiliyoruz. Toplamda 10 farklı renkten istediğinizi seçebiliyorsunuz. Şimdi Clash Royale oyununda nasıl renkli isim yazacağınızı anlatacağım. Takıldığınız bir yer olursa veya merak ettiğiniz bir şey varsa yorum yazabilirsiniz.

Clash Royale Renkli İsim Nasıl Yazılır?

1- İlk olarak Clash Royale oyunumuza giriş yapalım ve sağ üst köşede bulunan “Ayarlar” sekmesine tıklayalım.

2- Ayarlar kısmının sol menüsünde bulunan “Adı Değiştir” sekmesini seçelim.

3- Daha sonra aşağıdaki kod yardımı ile isminizi yazabilirsiniz. Aşağıdaki örnekte “Yeknot” yazan yere kendi isminizi yazacaksınız. Örneğin ben aşağıdaki kod ile ismimi Koyu kırmızı renginde yazdırdım. Aşağıdan Clash Royale renk kodlarına bakabilirsiniz.

<c9>Yeknot</c>

4. Yukarıdaki isimde 9 yazarak koyu kırmızı rengi seçtim. Siz örnekteki gibi aşağıdan istediğiniz rengi seçerek o rengin kodunu 9 ile değiştirip, isminizi kaydedebilirsiniz.

Clash Royale Renk Kodları

0: Siyah
1: Beyaz
2: Açık Kırmızı
3: Açık Yeşil
4: Koyu Mavi
5: Açık Mavi
6: Mor
7: Sarı
8: Mor
9: Koyu Kırmızı

Evet arkadaşlar konumuz bu kadar, umarım açıklayıcı ve basit anlaşılır bir konu olmuştur. Ancak yine de takıldığınız yerler varsa bizlere yorum yazarak sorabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan diğer Clash Royale konularımıza göz atabilirsiniz, lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Clash Royale Klan İsimleri


Related Posts

3 YORUM “Clash Royale Renkli İsim Nasıl Yazılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir