Counter Strike 1.6 Hileleri, KANTIR Şifreleri

Counter Strike bizim için vazgeçilmez oyunlardan biridir. Evet gün geldi artık CS GO oynuyoruz. Çünkü hilelerden bıktık, Steam üzerinden oynanan oyunlarda hile olmadığı için oyun daha zevkli bir hal alıyor. Ancak Counter Strike 1.6 botlar ile oynayanlar için şifreler var ve o şifreleri vereceğim.

Bildiğiniz gibi bazı şifreler ayar yapmak içindir. Örneğin; sv_aim gibi şifreler sunuculu serverlarda çalışan ayar kodlarıdır ve botlarla oynarken işe yaramaz. Ancak şifrelerin bir çoğu botlarla oynanan oyunlarda çalışır, tüm şifreleri aşağıda bulabilirsiniz.

Konunu başlığını fark ettiyseniz hem Counter Strike hem Kantır olarak yazdım. Bunun sebebi oyunu bir çok arkadaşımız Kantır şeklinde aratıyor ve bu şekilde kullanıyor. Oyunun orijinal yazılışı da olsun istedim, o yüzden yanına da Counter Strike ibaresini eklemek istedim. Yani hem Kantır hileleri hem de Counter Strike hileleri olarak arayan kişiler aradıklarını bulabilsinler diye, bu şekilde yapmayı uygun gördüm.

Aşağıdaki şifreleri ” bu işarette ki tırnak tuşuna basarak konsolu açıp girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki şifrelerin çalışması için ilk olarak sv_cheats 1 adlı şifreyi yazmanız daha sonra diğer şifreleri yazmanız gerekiyor. Aksi halde hiç bir şifre, hile çalışmayabilir.

Counter Strike 1.6 Hileleri

sv_cheats 1 – Hileleri aktif hale getirir.

sv_gravity 100 – Uçma şifresi.

bot_sniper_only – Botlar sniper kullanır.

bot_knives_only 1 – Botlar bıçak kullanır.

bot_kill – Tüm botları öldürür.

noclip – Duvardan geçmenizi sağlar.

impulse101 – Para verir.

pausable 1 – Oyunu durdurur.

pausable 0 – Oyunu başlatır.

sv_wateraccelerate – Suda daha hızlı yürümek.

hud_fastswitch – Daha hızlı silah değiştirme.

mp_startmoney 16000 – Başlangıç parasını ayarlama.

gl_spriteblend 1 – Kan ve Cross kalınlaştırma

impulse102 – Kemik ve kan saçmak

changelevel BÖLÜMADI – Bölümü değiştirmek

gl_zmax 3600 – Duvar arkasını görmek

cl_bobcycle 0 – Silah görüntüsü büyür

timeleft – Kalan süreyi gösterir.

nextmap – sonraki haritayı gösterir.

currentmap – şuan ki bölümün adını söyler.

restart – Oyun yeniden başlar.

+reload – Otomatik mermi değişimi açma

-reload – Otomatik mermi değişimi kapatma

notarget – Görünmezlik

bot_pistols_only – Botlar tabanca alır.

mp_c4timer <sayı> – C4 süresini ayarlamak.

lambert -1.0001 – Flash satın almadan kullanmak.

give_weapon_SİLAHADI – Adını yazdığını silahı verir.

Tüm Counter Strike 1.6 hileleri bunlardan ibarettir, tabi eksikler vardır, ancak en çok kullanılanları yazdım bu listeye, eklemek istediğiniz şifreler olursa bize yorum yazabilirsiniz. Ayrıca yazım yanlışı, yada şifrelerde hata bulursanız lütfen bize bildirin, iyi oyunlar.

Arkadaşlar ayrıca gördüğüm kadarı ile bir çok Counter Strike 1.6 oynayan arkadaş, bot paketi ve bot atma konusunda sorun yaşıyor. Ya bot atmayı bilmiyorlar, yada bot paketi olmadığından bot atamıyorlar, bot paketini indirecek güvenilir site bulamıyorlar. Bunun için sizlere bir konu hazırladım, aşağıdan bu konumuza bakabilir, bot paketini indirip, bot atmayı öğrenebilirsiniz. Bot paketi ile uğraşmak istemiyorsanız yine aşağıdan adlı konumuzdan CS 1.6 Full ve hazır botlu olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Counter Strike 1.6 oyunu ile ilgili hazırlamamızı istediğiniz bir konu varsa yorum yazarak belirtmeniz yeterlidir. Yine konuda eksiklik veya yanlışlık varsa yorum olarak yazmanız düzeltmemizi sağlayacaktır.

Counter Strike 1.6 Bot Paketi

Son güncelleme tarihi: 21.1.2018


Related Posts