Counter Strike 1.6 Para ve Ölümsüzlük Hilesi

Efsane oyun Counter Strike 1.6 konularına ile devam ediyoruz. Bugün CS 1.6 için para ve ölümsüzlük hilesini yani şifresini paylaşacağım, çok basit bir şekilde yapabileceksiniz. Counter Strike 1.6 oyununda para çok önemlidir, çünkü alacağınız silahlar paraya bağlı olduğu için, daha kaliteli ve güçlü silahlar daha pahalı oluyor. O yüzden her yerde olduğu gibi bu oyunda da para çok önemli diyebilirim. Ölümsüzlük ile oyunun keyfi hiç çıkmıyor bence ama yine de kullanmak isteyen arkadaşlar olabiliyor, o yüzden paylaşacağım. Para ve ölümsüzlük şifresinin dışında bir iki şifre daha vereceğim arkadaşlar, eğer tüm CS 1.6 şifrelerine ulaşmak istiyorsanız yazı sonunda bulunana hile konumuza göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Counter Strike 1.6 Para ve Ölümsüzlük Hilesi

Aşağıdaki şifreleri ” bu işarette ki tırnak tuşuna basarak konsolu açıp girmeniz gerekiyor. Aşağıdaki şifrelerin çalışması için ilk olarak sv_cheat 1 adlı şifreyi yazmanız daha sonra diğer şifreleri yazmanız gerekiyor. Aksi halde hiç bir şifre, hile çalışmayabilir.

sv_cheats 1 – Hileleri aktif hale getirir.

sv_gravity 100 – Yer çekimini kaldırır, uçmanızı sağlar.

impulse_101 – Para Hilesi

god – Ölümsüzlük hilesi

bot_kill – Bütün botları öldürür.

restart – Oyunu sıfırdan başlatır.

sv_restart 3 – Oyunu 3 saniye sonra yeniden başlatır.

mp_startmoney 16000 – Başlangıç parasını ayarlama.

gl_spriteblend 1 – Kan ve Cross kalınlaştırma

impulse102 – Kemik ve kan saçmak

Evet arkadaşlar en çok kullanılan Counter Strike 1.6 Hilelerini yazmaya çalıştım, ancak yine de bir çok eksik var, eğer daha fazla CS 1.6 hilesine, şifresine ulaşmak istiyorsanız aşağıdan konuya göz atabilirsiniz. Ayrıca halen Counter Strike 1.5 oynayan arkadaşlar da var, onları da düşündük, onlar da aşağıdaki diğer konudan 1.5 oyununun tüm hilelerine göz atabilirler. Değerli yorumlarınızı ve katkılarınızı bekliyorum arkadaşlar, bizi takip etmeye devam edin.

Counter Strike 1.6 Hileleri

Counter Strike 1.5 Hileleri


Related Posts

5 YORUM “Counter Strike 1.6 Para ve Ölümsüzlük Hilesi

  1. Ferrux Reply

    Hiçbiri çalışmıyor 1yazirkan başda boyle bir isaret koymalimiyimmi “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir