Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri konumuza hoş geldiniz. En kaliteli FPS oyun serilerinden biri olan Crysis serisinin ikinci oyunudur. 2011 yılında Crytek tarafından yapılan Crysis 2 FPS türündeki oyun EA Games tarafından, EA Games etiketi ile piyasa sürülmüştür.

Biliyorsunuz ki Crytek yetkilileri Crysis oyununun 3 serilik bir oyun olacağını söylemişlerdir. Crysis 3 oyunu 2013 yılında yayınlanmıştır. Oyun Crytek şirketine ait CryEngine oyun motoru ile hazırlanmıştır. Arkadaşlar ayrıca, bilgisayarım oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı diye bize sistem özelliklerinizi yorum yazarak gönderirseniz, size bu konuda yardımcı olabilirim. Aşağıda oyuna ait minimum ve tavsiye edilen gereksinimleri bulabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: XP, Vista veya Win 7 ( Service Pack 3 )
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2Ghz veya AMD Athlon 64 x2 2Ghz
  • RAM: Win 7 ve XP için 2 GB – Vista için 3 GB
  • Ekran kartı: NVidia 512Mb RAM 8800GT, ATI 512Mb RAM 3850HD
  • Gerekli Boş disk alanı: 10 GB
  • DirectX®: 9

Konu altından diğer sistem gereksinimleri konularına bakabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyorum ve değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Lafı uzatmadan direk olarak Crysis 2 oyununa ait sistem gereksinimleri bilgilerini sizlerle paylaşayım.

Aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri EA Games resmi blogunda yayınlanmıştır, oradaki konu da yalnızca minimum sistem gereksinimleri açıklandığı için bizde yalnızca minimum gereksinimleri veriyoruz, tavsiye edilen hakkında gördüğünüz tüm bilgiler varsayımdan ibarettir, resmi bir bilgi yoktur.

Evet arkadaşlar, Crysis 2 oyununun sistem gereksinimleri bu şekilde, eğer bilgisayar özelliklerinden anlamayan ve kaldırır mı, kaldırmaz mı diye kararsız kalan arkadaşlar varsa bize PC özelliklerini yorum olarak göndersinler, yardımcı olalım. Herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz, bizi takip etmeye devam edin. Aşağıdaki diğer oyunların sistem özelliklerine göz atabilirsiniz.

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri

Son güncelleme tarihi: 22.1.2018


Related Posts