CS 1.6 Bot Paketi ve Bot Atma

Merhaba arkadaşlar, bugün efsane oyunlardan birisi olan Counter Strike 1.6 oyunu için bot paketini sizlerle paylaşacağım. Sitemiz üzerinden indirmeniz sizin güvenliğinize olacaktır, çünkü biz dosyaları Yandex Disk üzerinden paylaşıyoruz. Yandex güvenilirdir, çünkü virüs taramasından geçirilir yüklenen dosyalar, o yüzden gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz.

Arkadaşlar, bu bot paketi eğer yoksa sizde oyun içerisinde konsola bot_add şifresini yazarak bot atamazsınız. O yüzden bu bot paketini indirerek, Counter Strike oyununu kurduğunuz yeri seçerek bot paketini yüklemelisiniz. Büyük ihtimalle oyun C:/ Program Files / Valve içine kurulmuştur, kurulumda otomatik olarak bu gelir, eğer özellikle farklı bir yere kurmadı iseniz, evet diyerek her yeri geçin. Oyuna girdiğiniz de botlar hazır olacaktır. Önce aşağıdaki butondan bot paketini indirin. İndireceğiniz CS 1.6 bot paketi dosyası şifrelenmiştir. Şifre indirme linkinin altında yazmaktadır. Şifreyi kopyalayarak yapıştırmayın, kendiniz elinizle yazın, yoksa kabul etmeyebilir.

CS 1.6 Bot Paketi İndir

RAR ŞİFRESİ : yeknotcom

Evet CS 1.6 bot paketi dosyamızı indirip kurduğumuza göre şimdi bot atma işlemini anlatalım, zaten çok kısa ve basit bir olay, önemli olan bot paketini indirip kurmaktı ve onuda yaptığımıza göre diğer adıma geçebiliriz.

CS 1.6 Bot Atma Nasıl Yapılır ?

Oyuna girdikten sonra konsolu açarak bot_add yazmanız gerekiyor. Her yazdığınız da bir bot oyuna girer. Bu şekilde istediğiniz kadar bot atabilirsiniz. Ancak eğer bot paketi indirmediyseniz oyuna bot gelmez.

Evet arkadaşlar, aslında Counter Strike oyununa bot atmak işte bu kadar kolaydır, ancak yine de yapamayan ve her hangi bir konuda sorusu olan varsa, bize yorum yazarak cevabını alabilir, herkese elimizden geldiği kadar yardım etmek Yeknot.com olarak bizim görevimizdir. Emeğe saygı gösterip, bir teşekkürü çok görmeyen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

CS 1.6 oyunu için doğru düzgün şifre konusu arayan arkadaşlar, sitemizde yer alan CS 1.6 hileleri adlı konumuza göz atarak, tüm şifreleri bulabilirler.

Son güncelleme tarihi: 17.1.2017


Related Posts

3 YORUM “CS 1.6 Bot Paketi ve Bot Atma

  1. Nihad Resullu Reply

    Abi bende niye olmuyor kurdum dedigin gibi proggram filesi Valve yaptim yaziyom console da bot_add ama olmuyor unknown command yaziyo napa bilirim counter strike 1.6 oyunyonetici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir