CS GO FPS Gösterme Kodları

CS GO FPS Gösterme Kodları adlı konumuza hoş geldiniz. Bu konumuzda CS GO oyununda FPS göstergesini açmayı göstereceğim. Çok basit iki kod kullanarak anlık FPS değerinizi isterse ekranın üst kısmında isterseniz de alt kısmında görebilirsiniz.

Yalnızca FPS değil, tick, fps, choke, loss, ping ve diğer değerlerinizi anlık olarak görebileceksiniz. Şimdi hemen lafı fazla uzatmadan kodlarımıza geçelim.

CS GO FPS Gösterme Kodları

cl_showfps 1 – Sol üst köşede anlık FPS değerinizi gösterir.

cl_showfps 0 – FPS göstermeyi iptal eder.

+graph – Ekranın sağ alt kısmında fps, ping, loss ve diğer tüm anlık değerlerinizi gösterir.

-graph – Tüm anlık değerlerinizi göstermeyi iptal eder.

Gördüğünüz gibi kodlar çok basit, bu kodları konsola girerek istediğiniz şekilde FPS değerinizi görebilirsiniz. Bu kodları bir defa yazmanız yeterlidir, daha sonra girmenize gerek yoktur. Bir kere girdikten sonra FPS değerlerinizi hep gösterecektir, siz iptal edene kadar.

FPS gösterme ile ilgili daha söyleyeceğim bir şey yok, eğer konuyla alakalı sorunuz varsa cevaplayabilirim. Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer CS GO yazılarına göz atabilirsiniz.

Oyundaki tüm rütbeleri yeni ve eski halleriyle öğrenmek için aşağıdan rütbelerle ilgili yazıma göz atabilirsiniz. Bununla beraber rütbe atlamak için nelerin gerekli olduğunu ve rütbe ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte çok basit bir kod olan CS GO WALL HACK kodu hakkında bilginiz yoksa yine aşağıdan bu yazıma da göz atabilirsiniz. Bu yazılarımla ilgili de değerli yorumlarınızı bekliyorum.

CS GO Rütbeler

CS GO WALL HACK


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir