CS GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

CS GO isim değiştirme oldukça basit bir işlemdir, ancak bilmeyen arkadaşlar olabilir. Arayıp, tarayıp bulamamış, görememiş olabilirler. Counter Strike Global Offensive oyununda yani kısaca CS GO oyununda istediğiniz kadar oyun isminizi değiştirebilirsiniz. Oyun isminiz ayarlarda profil adı olarak geçmektedir. Peki ama ismi nasıl değiştiriyoruz ?

CS GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Aşağıdaki adımları takip ederek CS GO oyununda isminizi değiştirebilirsiniz.

1. İlk olarak Steam’ ı başlatın.

2. Daha sonra en üstte bulunan menüden “Arkadaşlar” sekmesine tıklayın.

3. Daha sonra buradan “Profil adını değiştir” yazısına tıklayın.

4. Gelen ekrandan isminizi değiştirip tamam deyin, işlem tamamdır.

Aynı yerden “Profil adını değiştir” yazısının altından “Avatarı değiştir” bölümüne tıklayarak resmini, yaşadığınız yeri, Steam bağlantı adresinizi ve gerçek isminizi değiştirebilirsiniz. Yani kısacası bir çok ayarı bu bölümden yapabilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan tüm CS GO sorularını bize yorum yazarak sorabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yer alan CS GO Rütbeler adlı konumuza bakabilirsiniz. Konuya yorum yazmadan önce 200′ den fazla yorum var, onlara bir göz atmanız sizin için zaman kaybını önleyebilir. Ayrıca yine Yeknot üzerinden yer alan CS GO Sistem Gereksinimleri konumuzda sizin işinize yarayabilir. Kaldırır mı diye bizlere yorum yazabilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.


Related Posts

4 YORUM “CS GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  1. Emircan Reply

    Merhaba,Cs Go dan Konu Açılmışken Soru Soracaktım Da.Şu Jail Serverler Olsun Diğer Server IP lerini Konsola Yazıyorum Ancak Girmiyor Sebebini Biliyor Musunuz?Ne Yapmam Gerek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir