CS GO İtem Düşürme (Tüm Bilgiler)

CS GO İtem Düşürme başlıklı konumuza hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi CS GO gerçekten çok başarılı bir oyun, ancak oyun hakkında çok fazla bilinmeyen şey var. Eski oyuncular bir çok bilgiye sahip olmasına rağmen elimizde pek fazla bir kaynak yok, ondan bundan ne duyarsak şeklinde bilgi sahibi oluyoruz. İşte bu konuda oyunda item düşürme hakkında bilgiler vererek konuyu açıklığa kavuşturmak istedim, umarım işinize yarar. Konu ile alakalı sormak istediklerinizi bekliyorum.

CS GO İtem Düşürme Hakkında Bilgiler

Her hesap her hafta 1 item ve 2 kutu düşürme hakkına sahiptir.

İtem düşürme günü çarşamba günü başlar, eğer çarşamba seviye atlamayıp item düşürme hakkınızı kullanmazsanız hafta bitene kadar drop açık kalır.

İtem drop açık olduğunda profilinizin üzerinde Seviye atlarken item düşürme şansı yazar.

Rekabetçi modda eşya düşme oranı daha yüksektir.

Ölü veya hayatta olmanız item düşme şansını etkilemez.

Oyunu kazanıp, kaybetmeniz veya skor tablosundaki sıralamanız item düşme şansınızı etkilemez.

Oyun biterken dahi oyuna girseniz size kutu veya item düşebilir.

Her haritada eşya düşebilir, her şey tamamen otomatiktir.

İzleyici iseniz eşya düşme ihtimali yoktur.

Idle serverlar yasaldır ve o serverlara girerek daha kolay kutu düşürebilirsiniz, araştırırsanız öğrenirsiniz.

VAC onaylı olmayan serverlarda hiç bir eşya düşmez.

Diyelim drop açık ve Cobblestone haritasını seçerek Cobblestone haritasına ait bir eşya düşürmek istiyorsunuz. Çünkü o haritanın koleksiyonundaki eşyalar daha değerli ve sizde her hafta seviyeyi orada maç oynayarak atlayarak oradan item düşürmek istiyorsunuz. Cobblestone haritasında oynadığınız maçta Italy koleksiyonuna ait eşya bile düşebilir. Koleksiyonların harita ile alakası yoktur. Bu harita ve koleksiyonlar bağlantısı yalnızca turnuvalarda düşen hatıra kutuları için geçerlidir.

Evet arkadaşlar aklıma gelen bilgileri alt alta yazdım, umarım bir çok kişinin kafasında soru işaretleri ortadan kalkmıştır. Sizlerden gelen sorular ve daha sonra aklıma gelenler konuya zamanla eklenecektir. Değerli yorumlarınızı ve varsa vereceğiniz bilgileri bekliyorum. Daha fazla konu ve haber için Yeknot adresini takip etmeye devam edin.

CS GO Rütbeler

CS GO Sistem Gereksinimleri


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir