CS GO Rate Ayarları 2019

CS GO Rate Ayarları oyunda önemli bir yer tutmaktadır. Gerek FPS olsun gerek mermilerin gidiş şekli olsun. Ama diğer Counter Strike sürümlerine göre CS GO da oyuna bu tür komutlarla müdahil olmak mümkün değildir. Çünkü Counter Strike Global Offensive Valve tarafından çıkarılan profesyonel bir sistemi bulunan oldukça oyuncuya sahip bir platforma dönüşmüştür.

Gerek oyunun şuan piyasada bulunan eSpor oyunlarına benzer Rekabetçi – Rank sistemine dayalı olması ve Valve’nin kendi anti hile programları ile korunması oyunu mükemmel bir seviyeye taşımış durumda. Bu sebepten dolayı oyuna eski Counter Strike serilerindeki gibi kodlarla müdahale etmek mümkün değil CS GO nun kendi rekabetçi ve normal oyun modlarında Rate ve diğer oyunun oynayışına etki edecek kodlar ve değerler sabit kılınmıştır.

Topluluk sunucularında veya bu kodlara izin verilen sunucularda bazı kodları uygulayarak siz yine oynayış performansınızı arttırabilirsiniz. Bu CS GO Rate Ayarları şöyle;

Cs Go Rate Ayarları 

  • rate 128000
  • cl_cmdrate 128
  • cl_updaterate 128
  • cl_allowupload 0

Evet arkadaşlar CS GO dan son seviyede performans alabilmek için önerilen Rate ayarları bu şekildedir. Sizde konsola bu rate ayarlarını girerek oynayış performansını maximum seviyeye çekebilirsiniz. Ama unutmayın normal değerleri çok yükseltseniz bile sunucudaki değeri geçtiği taktirde etki etmemektedir. CS GO ile ilgili her türlü yorumunuzu bekliyorum arkadaşlar.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer CS GO konularına da göz atabilirsiniz. CS Rütbeler konumuza giderek ve yorumlara bakarak kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Yeni CS GO alacaklar da CS GO Sistem Gereksinimleri adlı konumuza bakabilirler. Eğer sistemden pek anlamıyorsanız ve ya karışıksa bize yorum yazarak kaldırıp, kaldırmayacağını sorabilirsiniz. Bunun dışında CS GO ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa bize sorabilirsiniz.


Related Posts