CS GO VAC Hatası %100 Kesin Çözüm

CS GO VAC hatası son zamanlar CS GO oyuncularının sıklıkla karşılaştığı sinir bozucu hatalardan birisi olmaya başladı. Bir diğer adı ile CS GO Valve Anti Hile Hatası diyebiliriz arkadaşlar, kafanız karışmasın yani. Şimdi bu hatayı çok çeşitli şekiller de alan arkadaşlar var. Ama genel olarak aşağıdaki 2 uyarı şeklinde daha çok görülüyor. Eğer sizin aldığınız hatalarda aşağıdaki hatalarsa çözümü bizde mevcut, konuyu okumaya devam edin.

1. Bahsettiğim hatada “Oyunu Steam dışından güvensiz mod da yada insecure modu ile açtınız. Oyun dosya imzalarınız onaylanmayacak ve VAC hile korumalı sunuculara giriş izniniz olmayacaktır.” gibisinden bir uyarı alırsınız.

2. Yada dosya eksikliğiniz varsa, “Bilgisayarınızla ilgili bir sorun VAC sistemini engelliyor. Güvenli sunucularda oynayamazsınız.” böyle bir hata alırsınız. İşte bu bahsettiğim iki uyarının da çözümleri bizde mevcuttur.

CS GO VAC Hataları Nasıl Çözülür ?

Arkadaşlar bu hataları çözmek için sırası ile aşağıdakileri uygulamanız gerekiyor.

1. İlk olarak Steam’ ı başlatın. Daha sonra “Kütüphane” sekmesinden CS GO’ ya sağ tıklayıp özelliklere gelin. Açılan bölümden “Yerel Dosyalar” sekmesine tıklayın. En altta bulunan “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” yazısına tıklayın. Tüm dosyalar doğrulandı yazdıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin. Eğer hala sorun çözülmediyse aşağıdaki adımı deneyin.

2. Steam’ a girdikten sonra “Kütüphane” sekmesinden CS GO’ ya sağ tıklayın özelliklere gelin. Karşınızdaki “Genel” sekmesinden “Çalıştırma Seçeneklerini Ayarla” yazısına tıklayıp gelen kutuya -console yazın ve tamam deyin. Oyuna girmeyi deneyin hala olmadıysa şimdi kesin çözüme geliyoruz.

3. Kesin çözüm olarak adlandırıyorum. Bilgisayarım’ a sağ tıklayıp özellikler deyin. Sol taraftan en altta yer alan Gelişmiş sistem ayarları sekmesine tıklayın. Daha sonra “Gelişmiş” sekmesinde yer alan “Performans” bölümünün “Ayarlar” sekmesine tıklayın. Gelen menüde “Veri Yürütme Engellemesi” sekmesine tıklayın. Şimdi orada “Sadece önemli Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneği işaretlidir. Siz “Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP’ i aç.” seçeneğini işaretleyin daha sonra uygula deyip çıkın.

İşlemler bu kadar artık CS GO VAC sorunlarının çözülmüş olması lazım. %99 çözülmüştür, şimdi oyuna girmeyi deneyebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca sitemizde yer alan CS GO Rütbeler adlı konumuza ve CS GO Crosshair Ayarları adlı konumuza göz atabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

BENZER YAZILAR

45 YORUM “CS GO VAC Hatası %100 Kesin Çözüm

 1. LAZIKA Reply

  3 yöntemi deneyip de başaramayanlar oyunu direk steam üzerinden açsın. B

 2. ujmut Reply

  beyler şimdi cıkıp fake hesap felan diyicekler de neyse 2 ci yöntem işe yaradı dicemde emin değilim normalde 2 oyun atıyodum ahta geliyodu şuan 4 oyun oluyo hala hata gelmedi bide bişi sorucam her oyunu acarken o dedin şeyi yapmamız lazımmı ?

 3. Ömer Reply

  Ben dediklerinizi yapıyorum hepsini tek tek denedim oldu ama üstünden 1 gün geçti yine ayni vac uyarısını görüyorum yine yapıyorum pc kapanıp açılınca yine aynı hata veriyor sebebi nedir??

 4. Hüseyin Berk Reply

  çözümü yok sanırım kesiin çözüm format ama ondan sonra yine bir süre sonra sorun geri geliyor

 5. müdür Reply

  kardeş dediklerinin hepsini yaptım olmadı kendim buldum sorunu düzelttim ama oyunu her açışımda consol otomatik açılıyor cs 1.6 da fake cillent hatası vardı consola cl_allowdonwload0 ve retry yazınca düzeliyordu csgo da yazdım düzeldi ama her açışımda istiyor 🙂

 6. Alperen Karakuş Reply

  Allah sizden razı olsun param bok yoluna gitti sanmıştım 😀 teşekkürler

 7. aga olmuyor Reply

  lan 3. çözümü öyle bi anlatıyosun ki hangi bilgisyar seçeneğine bascaz mal

 8. arda Reply

  olmuyor Allahını seversen güncellenmiş steam o yüzden başka şeyler çıkıyor

 9. Berk Reply

  abi vallaha helal olsun sana senin sayende oldu benimki ikinci yöntemden oldu

 10. ANonim Reply

  SkinChanger kullanıyodum hata vermiyodu ama vermeye başladı sizce changermi güncellendi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir