Delici Vuruş Şansı Efsunu Ne İşe Yarar?

Delici vuruş şansı düz vuruş ile düello yapan karakterler için çok önemli bir efsundur. Delici vuruş şansı efsunu rakibin savunmasını sıfırlar, yani rakibin yaptığı savunmanın hiç bir önemi kalmaz, savunma sıfırlanır. Yani deyim yerindeyse delici vuruş isabet ettiğinde rakibin savunmasını deler geçer. Şunu da söylemeden geçmeyeyim, delici vuruş yalnızca düz vuruşlarda isabet edebilir. Yani delici vuruş şansı yalnızca düz vuruşlar için geçerlidir. Skil atarken delici vuruş isabet etme ihtimali yoktur. Diyelim bir karaktere düz vuruşta 1k vuruyorsunuz. Delici vuruş isabet ettiğinde 2k veya daha fazla vurabilirsiniz, o tamamen yapılan savunmaya bağlıdır. 1k vururken delici ile 3k bile vurabilirsiniz. 3k çok zor olsa da imkansız değildir. Ayrıca delici vuruş yaparken kritik vuruş isabet edebilir, bu da vuruş değeri çok yükseltir. Örneğin; delici vuruş isabeti ile 2500 vurdunuz, o vuruşta kritikte isabet ederse 5k vurursunuz.

Arkadaşlar tekrar söylüyoruz, delici vuruş şansı yalnızca düz vuruşlar için geçerlidir. Eğer çok fazla düz vuruş yapmayan bir karakteriniz çok fazla delici vuruş şansı efsunu getirmemenizi tavsiye ediyorum. Diyelim kara büyü bir surasınız, çok az düz vuruş yapıyorsunuz. O yüzden getirmeseniz de olur, ama varsa üzerinizde %10 delici vuruş şansı düello esnasında arada düz vuruş yapmanız size çok büyük avantaj sağlayacaktır. Özellikle şaman için önemli bir efsundur, çünkü çan ve yelpaze savunması yapan çok azdır, o yüzden delici vuruş ile yüksek hasarlar vermeniz mümkün olacaktır. Alt kısımdan delici vuruş şansı efsununun hangi itemlere geldiğini anlattığım konuya göz atabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum arkadaşlar, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Eğer yanlışlarım varsa yorum yazarsanız düzeltebilirim. Aşağıdan bu konu ile bağlantılı diğer konulara göz atabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Metin2 İtemlere Hangi Efsunlar Gelir

Büyü Hızı Efsunu Ne İşe Yarar?


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir