Don’t Starve Together Hileleri

Don’t Starve Together oyununda hile veya şifre kullanabilmek için öncelikle konsol komutlarını aktif hale getirmemiz gerekiyor. Buda çok basit, oyun dosyalarında yer alan bir kuralı değiştireceğiz. Şimdi hemen başlayalım, ardından oyunun hilelerini paylaşacağım. Arkadaşlar ilk olarak oyun dosyalarından birinde var olan bir satır yazıyı değiştirmemiz gerekiyor.

1- Belgelerim >> Klei >> DoNotStarveTogether >> settings.ini bu dizine gidin ve settings.ini adlı dosyayı not defteri yardımı ile açın.

2- Daha sonra bu dosyayı açtığınızda ENABLECONSOLE yazısını bulun, CTRL+F yardımı ile dosya içerisinde arama yapabilirsiniz. Gerçi karışık bir dosya değildir, hemen bulursunuz. ENABLECONSOLE yazısını bulduğunuz da yanındaki false yazısını true ile değiştirin. Şimdi bu şekilde yaparak, oyun içerisindeki konsol komutlarına izin vermiş olduk. Yani artık oyuna girip konsol şifrelerini yazarak oyunda hile kullanabileceğiz. Hileleri aktif ettiğimize göre, şimdi sıra geldi oyunun hilelerine.

Don’t Starve Together Hileleri

Arkadaşlar yukarıdaki işlemleri yapmadan aşağıdaki hileleri işe yaramaz, yukarıdaki işlemler ile aşağıdaki hileleri geçerli kılmış olacağız.

RunS​cript(“consolecommands”) – Bütün konsol komutları aktif hale gelir.

GetClock():MakeNextDay() – Bir sonraki günü açmanızı sağlar.

c_setsanity (buraya yüzdesini yazın) – Sanity yüzdesini ayarlar.

c_sethunger (buraya yüzdesini yazın) – Açlık yüzdesini ayarlar.

c_sethealth (buraya yüzdesini yazın) – Sağlık yüzdesini ayarlar.

c_speedmult (hızın kaç kat artacağını yazın) – Hızınızı arttırır.

c_give(“prefab”, miktar) – Size eşya verir.

c_supergodmode() – Sizi Süper tanrı moduna geçirir.

c_godmode() – Sizi tanrı moduna geçirir. Canınız azalabilir, aynı zamanda acıkırsınız, fakat asla ölmezsiniz. Yani bu mod sizi ölümsüz yapar.

GetPlayer().components.builder:GiveAllRecipes()​ – Uyku tulumu, çiftlik, bilim makinesi, vb. her türlü eşya ve nesneyi üretebilirsiniz.


Related Posts

One thought on “Don’t Starve Together Hileleri

 1. Hakan Ayaz Reply

  bende sadece
  GetPlayer().components.builder:GiveAllRecipes()
  işe yarıyor
  diğerleri
  çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir