En İyi Minecraft Premiumsuz Serverler 2019

Minecraft son zamanların en farklı ve en çok oynanan, bununla birlikte en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı öyle yada böyle başarmıştır. Bir oyun başarılı olunca doğal olarak oyuncu sayısı ve buna bağlı olarak sunucu sayısı hızlı bir şekilde artıyor.

Oyunu single player olarak oynayabildiğiniz gibi online serverlarda da oynayabilirsiniz. Yani sizde belli bir ücret karşılığında Minecraft server alabilir ve o serverda yönetici olabilirsiniz. Bu sunucuların bir kısmı ücretli bir kısmı ise ücretsizdir.

Şimdi sizlere Minecraft oyunu oynayabileceğiniz premiumsuz serverlar vereceğim. En kaliteli sunucuları sizler için bir araya getirmeye çalıştım, umarım beğenirsiniz. Bununla birlikte eğer sizinde bir serveriniz varsa bize kısa bir şekilde yorum yazarak serverinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Her server için gelecek yalnızca bir yorum onaylanacaktır. Sizden ricam lütfen bir server için birden fazla farklı isimler yorum göndermeye çalışmayın, teşekkürler. Ayrıca size ait olmayan ancak beğenerek oynadığınız Minecraft server adreslerini de yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

En İyi Minecraft Premiumsuz Serverler 2018

Premiumsuz Minecraft Türk Sunucuları

Sürüm Server
1.9.4 mc.teamenders.net
1.7.10 DragonSky.nitrado.net
1.7.2 BlueCraft.Nitrado.Net
1.8 151.80.108.95
1.9.2 play.provanas.com
1.8 94.23.174.55
1.8 play.gameofturk.com (Private)
1.8 PvP.KonyaCraft.Com
1.8 play.uniocraft.com
1.8 DreamSurvival.Nitrado.Net
1.8 mc.GameTurkMc.com

Premiumsuz Minecraft Türk Sunucuları

Sürüm Server
1.9 mc.pigparty.eu
1.8 Play.HistoryCrafTR.com
1.7.2 DinamitSurvival.nitrado.net
1.7.2 ProServers.nitrado.net:25565
1.7.10 37.187.171.121
1.7.2 StarGame.nitrado.net:25565
1.8.3 provanas.nitrado.net
1.7.2 Play.SwetyGaming.Com
1.7.9 canavar.pvoteams.com
1.7.2 oyna.bloktr.com
12.7.10 strikemc.nitrado.net

 

Premiumsuz Minecraft Türk Sunucuları

Sürüm Server
1.8 mc.batihost.com
1.7.10 lionmc.nitrado.net
1.7 play.gameturkmc.com
1.7 karekafa.nitrado.com
1.7 play.gameofturk.com
1.8 play.sonoyuncu.com
1.8 play.saklioyuncu.com
1.8 78.143.21.147
1.8 play.uniocraft.com
1.7 EfsaneCraft.Com:25565

Evet arkadaşlar sizler için en fazla online oyuncuya sahip ve kaliteli premiumsuz serverları bir araya getirmeye çalıştım. Umarım buraya yazdığım serverlarda eğlenceli oyunlar geçirirsiniz. Yukarı da belirttiğim konuyu tekrarlamak istiyorum. Eğer sizde bu konuda benim de server adresim yer alsın istiyorsanız, kısa ve düzgün bir yorum ile her bir serveriniz için size 1 yorum hakkı veriyorum.

Kısa bir yorum ile istediğiniz bir serverin tanıtımını yapabilirsiniz. Eğer kendi sunucunuz yok ama beğendiğiniz ve sürekli oynadığınız serverlar varsa onların da tanıtımı yapabilirsiniz. Sizde ricamız lütfen tanıtacağınız serverı kısa bir yazı ile tanıtın ve server adresini belirtin. Çok uzun ve detaylı yorumlar çok fazla yer kaplayacağı için onaylanmayacaktır.

Burada bunu yapmamızın amacı hem oyunculara daha fazla server seçeneği sunmak hemde server sahiplerine oyuncu kazandırmak o yüzden lütfen kurallara uygun şekilde yorum gönderelim. Ayrıca serverlarla ilgili bir kaç şey daha söylemek istiyorum.

Arkadaşlar eğer şu ana kadar gerçekten güzel bir server bulamadıysanız aramaktan vazgeçmeyin, denemeye ve severek oynayacağınız kaliteli bir server aramaya devam edin. Göreceksiniz güzel bir server ile Minecraft oyunu daha da keyifli ve arkadaşlarla daha da eğlenceli ve anlamlı bir hal alacaktır. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar aşağıdan diğer Minecraft konularımıza göz atabilirsiniz. Eğer düzgün bir Minecraft hileleri konusu arıyorsanız aşağıdan tüm hileleri bulabilirsiniz. Bunun yanında eğer Minecraft item kodları çok sık lazım oluyorsa aşağıda yer alan item kodları konumuzu sık kullanılan sayfalarınıza eklemenizi tavsiye ediyorum, Yeknot.com olarak bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

Minecraft Hileleri

Minecraft İtem Kodları

Son güncelleme tarihi: 18.1.2018


Related Posts