Facebook Şifremi Unuttum, Şifre Değiştirme 2019

Facebook Şifremi Unuttum diyorsanız en doğru yere geldiniz, Yeknot olarak şimdi Facebook şifresini unutan arkadaşlar için basit ve açık bir şekilde şifremizi nasıl yenileyebiliriz onu anlatacağım. Facebook Şifremi Unuttum diye arama yapanların sayısının her geçen gün arttığını gözlemliyorum. Sizlere yardımcı olmak için bu makaleyi hazırladım, umarım işinize yarar.

Facebook Şifremi Unuttum, Şifre Değiştirme 2019

Aşağıdaki adımları takip etmeniz sonucunda Facebook şifrenizi yenileyebilirsiniz.

1. İlk olarak buraya tıklayın ve Facebook sayfasına gidin, aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Facebook Ana sayfasında “Şifreni mi Unuttun” yazan yere tıklayın.

Facebook1

2. Daha sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Buraya şifresini unuttuğunuz hesap için kayıtlı olan E-posta adresini, telefon numarasını veya kullanıcı adı soy adını girin.

face2

3. Daha sonra karşınıza sizin profilinizin çıkması lazım, orada karşımıza 3 seçenek çıkacak, bende aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi 2 tane çıkıyor, telefon numaramı onaylamadığım için, sizin ki onaylı ise sizde bir de telefon numarasına SMS ile kod gönder seçeneği çıkar.

face3

Bu üç seçenekten istediğinizi seçerek Facebook şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Ancak burada bir seçenek daha var, bende gözükmüyor. O da güvenilir kişiler seçeneği, eğer daha önce güvenilir kişi seçtiyseniz onlara kod gönderebilirsiniz, o kişilerden kodu isteyerek Facebook şifrenizi yenileyebilirsiniz. Böylece Facebook Şifremi Unuttum sorunununda kurtulmuş olabilirsiniz. Eğer resimli anlatım yeterli gelmedi ise aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar işlemler bu kadar, umarım başarıyla Facebook şifrenizi yenileme işlemini yapmışsınızdır. Takıldığınız yer veya soracak sorunuz varsa bize yorum yazabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlar bir diğer genel şifre sorunu olarak, Gmail Şifremi Unuttum konusuna göz atabilirsiniz, tıpkı buradaki gibi resimli anlatımla paylaştık. Tüm konularımız ya videolu anlatım ya da resimli anlatımdan oluşur, aradığınız şeyleri sitemizde aratarak daha iyi bir anlatımla kolayca yapabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin, yorumlarınızı bekliyorum. Facebook şifre ile ile her türlü sorununuzu bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 15.6.2015


Related Posts