Far Cry 5 Hilesi

Far Cry 5 oyununda gizli son hilesi bulunuyor, sizde biliyorsunuzdur belki oyuna daha yeni başlamışken yapacağınız bir hareketler, daha doğrusu yapmayacağınız bir hareketle oyunu bitiriyorsunuz. Jenerik akmaya başlıyor ve oyun bitiyor. Eğer hilenin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Far Cry 5 Gizli Son Hilesi

Oyunun başındayken henüz ana hikayeye geçiş yapmadan oyunu bitirebilirsiniz. Oyun başladığında Joseph Seed’i tutuklamak üzere gittiğimiz kilisede, tarikat liderini tutuklama görevi bize veriliyor.

Bizden o esnada kilisede tarikat liderine kelepçe vurmamız bekleniyor. İşte oyunun gizli sonunu açacağım yer tam burası. Bizden tarikat lideri Seed’in kelepçelenmesi istediği zaman kelepçe vurmakla vurmamak arasında kalıp bir süre beklediğimiz de oyunun gizli sonu açılıyor. Yani tek yapmanız gereken Seed’i kelepçelemeden bir süre beklemek. Seed’e kelepçe vurmayınca oyun ana hikayeye geçiş yapmıyor ve ekranda jenerik akmaya başlıyor.

Peki niye Seed’i kelepçelemiyoruz, tarikat lideri olarak korkutucu bir yanı var, o yüzden ona kelepçe vurmak konusunda tereddüt ediyoruz. Durum böyle olunca da bizde yapmamızı istenilen şeyi yapmadığımız için oyun ana hikayeye geçmiyor ve bitiyor. Sizde Far Cry 5 oyununun arka planında yer alan isimlerin aktığı jenerikler baş başa kalıyorsunuz.

Far Cry 5 gizli son hilesi konumuz burada bitti, konuyla veya oyunla alakalı değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca sizlerinde bildiğiniz ipucu veya hile benzeri şeyler varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer Far Cry 5 içeriklerine göz atabilirsiniz. Aşağıdaki konu üzerinde ayrıca oyunda yer alan paketleri, paketlerin içeriklerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir