Farming Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri

Farming Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri konumuza hoş geldiniz. “Heyecan verici bir çiftçilik yaşantısına hazır olun” gibisinden klişe bir cümle ile giriş yapmayacağım. Ancak tabi ki eğer bir çiftçilik simülatörü arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Üstelik bir çok yenilik var. Ağaç kesimi ve Türkçe dil eklenmesi oyunun ilk bakışta göze çarpan yenilikleri olarak duruyor. Ekin hasadı, hayvan besiciliği, ağaç kesimi ve ürün satışları ile çiftliğinizi geliştirebilir ve yeni araç ve gereçler satın alabilirsiniz. Arkadaşlar ayrıca, bilgisayarım oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı diye bize sistem özelliklerinizi yorum yazarak gönderirseniz, size bu konuda yardımcı olabilirim. Aşağıda oyuna ait minimum ve tavsiye edilen gereksinimleri bulabilirsiniz, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Konu altından diğer sistem gereksinimleri konularına bakabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyorum ve değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Farming Simulator 2015 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista / Win 7 / Win 8
  • İşlemci: 2.0 GHz Intel veya AMD-Processor işlemci
  • RAM: 2 GB
  • Ekran kartı: (512 MB) ATI RADEON HD 2600 veya NVIDIA GEFORCE 8600
  • Gerekli Boş Harddisk Alanı: 3 GB
  • Direct X: 9

Oyunun yalnızca minimum sistem gereksinimleri mevcuttur, tavsiye edilen sistem gereksinimleri verilmemiştir. Yukarıda yer alan sistem gereksinimleri bilgisi Steam üzerinden oyunun resmi sayfasından alınmıştır.

Evet oyunumuzun gerekli sistem gereksinimleri bu şekildeydi, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Oyunla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazabilirsiniz, Ayrıca aşağıdaki bağlantıları kullanarak sitemizde bulunan diğer sistem gereksinimleri konularına göz atabilirsiniz. Ben ilginizi çekebileceğini düşündüklerimi paylaştım daha fazlasını Sistem gereksinimleri kategorimizde bulabilirsiniz. Daha fazla içerik, oyun haberi ve sistem gereksinimleri bilgisi için Yeknot adresini takip edin.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

City Car Driving Sistem Gereksinimleri


Related Posts