Fortnite Battle Royale Kayıt Ol ve Oyna!

Fortnite Battle Royale çıkış yapar yapmaz büyük bir başarı elde etmiş bir oyundur. Oyunun bu başarısında ücretsiz olmasının da büyük etkisi vardır. Şimdi aşağıdaki adımları takip ederek Fortnite Battle Royale oyununa kayıt olabilir, indirebilir ve ardından oynayabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale Kayıt Ol ve Oyna!

Oyunun yayımcısı Epicgames firması arkadaşlar o yüzden öncelikle resmi siteye gidip üyelik oluşturmamız gerekiyor. Oyunu indirmeye başlamadan önce oyuna üye olmalıyız, buraya tıklayarak üyelik oluşturacağınız bölüme geçebilirsiniz. Kayıt formunda adınız, soyadınız, e-posta adresiniz gibi bilgileri girmeniz isteniyor. Turkey seçiyorsunuz, ardından adınız ve soyadınız, daha sonra benim Yeknot.com yazdığım yere siz oyunda görünmesini istediğiniz adınızı yazıyorsunuz. Daha sonra son olarak E-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak kaydı tamamlıyorsunuz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra oyun indirmeye müsait hale geliyor ve karşınıza aşağıdaki oyun indirme ekranı geliyor. Aşağıdaki ekran geliyor ancak tarayıcı otomatik olarak hangi işletim sistemi kullandığınızı biliyor ve otomatik olarak indirme işlemi başlıyor. Eğer otomatik indirme işlemi başlamazsa işletim sisteminizi hangisiyse ona tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Kayıt olma ve oyunu indirme süreci böyleydi daha sonra oyunu yükleyip oynayabilirsiniz. Eğer indirdikten sonra oyunu yükleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız aşağıdaki diğer konularımıza göz atabilirsiniz. Eğer yaşadığınız sorunlar devam ediyorsa bize yorum yazarak cevabını alabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Fortnite Battle Royale Nasıl İndirilir, Kurulur?

Fortnite Battle Royale Sistem Gereksinimleri


Related Posts

12 YORUM “Fortnite Battle Royale Kayıt Ol ve Oyna!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir