Gmail giriş yap, Gmail oturum aç, email giriş

Gmail giriş yap konumuza hoş geldiniz. Gmail hesabınıza giriş yapmak ve e-postalarınızı veya başka bir deyişle e-maillerinizi okumak istiyorsanız veya e-posta göndermek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Gmail giriş yapma veya Gmail oturum açma işlemi oldukça basittir. Şimdi hemen nasıl oturum açacağınızı göstermek istiyorum. Aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Bu konularda yeni olduğunuzu düşünerek tane tane sırayla anlatacağım.

Gmail giriş yap, Gmail oturum aç

1- İlk olarak aşağıdaki adrese girin, kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın.

https://www.google.com/gmail/

2- Kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp giriş yaptıktan sonra hesabınıza giriş yapmış yani oturum açmış olacaksınız.

3- Sol taraftan “Gelen kutusu” yazan yere tıklayarak gelen e-postalarınızı, emaillerinizi okuyabilirsiniz.

4. Yine sol taraftan gelen kutusunun hemen üstünde yer alan kırmızı yazıyla “E-posta yaz” butonuna tıklayarak istediğiniz kişiye e-posta gönderebilirsiniz.

Eğer Gmail hesabınızda güvenmediğiniz veya tanımadığınız kişilerden gelen e-postalar varsa bu e-postalara karşı dikkatli olmalısınız. Özellikle ataş şeklinde konuya eklenmiş bir dosya varsa bunu açmayın veya indirmeyin. Bilgilerinizi ele geçirebilecek bir virüs olabilir. İnternet’te dolaşırken dikkatli olun ve tedbiri elden bırakmayın.

Evet Gmail giriş yap konumuz burada bitiyor. Eğer takıldığınız bir yer veya aklınıza takılan bir soru varsa yorum yazarak cevap alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

Gmail Gelen Kutusu

Gmail Şifremi Unuttum


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir