GTA 4 Arabaya Kadın Atma

Öncelikle aşağıdaki videoyu seyrederek GTA 4 oyununda arabaya kız alma konusunda bir deneyim sahibi olabilirsiniz, daha sonra nasıl yapıldığını anlatacağım. Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi arabaya aldığınız hatun, size servis açıyor Şimdi bu konuyu detaylıca bir anlatalım, kimsenin kafasında soru işareti kalmasın.

Neredeyse her GTA oyununda arabaya kız alınıyor ve arabaya sallanmaya başlıyor. Peki ama bu olay GTA 4 oyununda nasıl yapılır? Öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin yeter. İki tane video koyuyorum teki çalışmazsa diye diğeri yedek olarak dursun. İkisi de çalışmazsa yorum atın düzeltelim.

GTA 4 Oyununda Arabaya Nasıl Kız Alınır ?

Arkadaşlar, öncelikle altınızda bir araba olması gerekiyor Ardından arabaya alınacak kızın bulmanız gerekiyor. Kızlar belli başlı köşe başlarında sizleri bekliyor zaten, gidin yanlarına arabaya biniyorlar. Daha sonra onları yeşilliklerin olduğun sakin, kimsenin olmadığı bir yere götürmeniz gerekiyor, aksi taktirde işleme başlamıyorlar.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer alakalı konulara göz atabilirsiniz. GTA 5 Arabaya Kadın Atma ve GTA San Andreas Arabaya Kadın Atma konularına bakabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 22.2.2018


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir