GTA 5 Arabaya Kadın Atma

GTA 5 Arabaya Kadın Atma bir hile değildir. Bunun bir hile olduğunu zanneden arkadaşlar var, o yüzden bu konuyu açıyorum. Arkadaşlar, arabaya kadın almak için, her hangi bir GTA 5 şifresi yazmanız gerekmiyor. GTA 5 oyununda belli başlı mahalleler de sokakları tutmuş olan hayat kadınlarını bulmanız ve onları arabaya almanız yeterlidir. Ekstra hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. Öncelikle aşağıdaki videoyu seyrederek GTA 5 oyununda arabaya kız alma konusunda bir deneyim sahibi olabilirsiniz, daha sonra nasıl yapıldığını anlatacağım.

İki tane video koyuyorum teki çalışmazsa diye diğeri yedek olarak dursun. İkisi de çalışmazsa yorum atın düzeltelim.

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi arabaya aldığınız hatun, size servis açıyor 🙂 Şimdi bu konuyu detaylıca bir anlatalım, kimsenin kafasında soru işareti kalmasın. Neredeyse her GTA oyununda arabaya kız alınıyor ve arabaya sallanmaya başlıyor 🙂 Peki ama bu olay GTA 5 oyununda nasıl yapılır?

GTA 5 Oyununda Arabaya Nasıl Kız Alınır?

Arkadaşlar, öncelikle altınızda bir araba olması gerekiyor 🙂 Ardından arabaya alınacak kızın bulmanız gerekiyor. Kızlar belli başlı köşe başlarında sizleri bekliyor zaten, gidin yanlarına arabaya biniyorlar. Daha sonra onları yeşilliklerin olduğun sakin, kimsenin olmadığı bir yere götürmeniz gerekiyor, aksi taktirde işleme başlamıyorlar 🙂

Yani kimsenin olmadığı, sakin bir çalılık veya orman, yada benzeri bir yer bulmanız gerekiyor. Ardından arabayı durdurduğunuzda size servis menüsü geliyor ve oradan istediğinizi seçiyorsunuz. GTA 5 oyununda işlem bu kadar basit 🙂 Bu konu da yoruma pek gerek var mı bilmiyorum ancak, sorularınız varsa bize yöneltebilirsiniz. Şunu da belirteyim servis menüsünden bir işlem seçtiğiniz de tak diye istediğiniz an çıkamıyorsunuz, işlemin bitmesi gerekiyor. Yani odaya biri dalar falan, haberiniz olsun.

GTA 5 PC Hileleri konumuzda PC sürümüne özel şifreleri bulabilirsiniz arkadaşlar. GTA 5 PC sürümüne özel demek istediğim telefon numaraları değil. Cheat Code ile yazılan şifrelerdir ve çok daha basittir, yalnızca PC sürümünde çalışmaktadır. Ayrıca GTA 5 oyuncularının bilmesi gereken tüm hileleri GTA 5 hileleri adlı konumuzda topladık, hem Playstation, hem Xbox, hem de PC şifrelerini GTA 5 oyunu için bulabilirsiniz, herkese iyi oyunlar.

Son güncelleme tarihi: 22.2.2018


Related Posts

8 YORUM “GTA 5 Arabaya Kadın Atma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir