GTA 5 Karakter Değiştirme ve Online’ dan Çıkma

GTA 5 oyununda karakter değiştiremeyen arkadaşlara yardımcı olmak adına bu konuyu açıyorum. İlk başta belirtmek isterim ki bu konu karakter değiştirirken oyun donmasının çözümünü anlatan bir konu değildir. Yalnızca karakter değiştirme tuşunu ve nasıl karakter değiştirileceğini anlatacağım. GTA 5 oyununda karakter değiştirmek için yön tuşlarından “Alt yön tuşu” na basılı tutarak değiştirebilirsiniz. Playstation ve Xbox’ da alt tuşuna bastıktan sonra analog ile geçmek istediğiniz karakterin üzerine gelmeniz yeterlidir. PC’ de ise alt tuşuna basıp geçmek istediğiniz karakteri mouse ile seçebilirsiniz.

Birde GTA 5 Online oynarken nasıl normal oyuna dönerim diyenler var. GTA 5 Online’ dan çıkış yapmak için alt tuşuna basılı tutarak Online karakterinizin dışındaki karakterler olan Franklin, Trevor veya Michael’ dan birisine geçerek Online oyundan normal hikaye moduna dönebilirsiniz. Anlatacaklarım bunlardan ibarettir, bilmeyen arkadaşlar var diye paylaşmak istedim. Ayrıca arkadaşlar konu altından GTA 5 oyunu ile ilgili her türlü sorunuzu bize yorum olarak yazabilirsiniz.

GTA 5 oyununda hikaye modunda oyunu bitirdikten sonra hileler ile oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Eğer Playstation 3 veya 4 ile GTA 5 oynuyorsanız ve tüm hilelere erişmek istiyorsanız GTA 5 Hileleri adlı konumuza gidebilirsiniz. GTA 5 oyununu PC üzerinde oynuyorsanız ve PC sürümüne özel hile ve şifreleri arıyorsanız, GTA 5 PC Hileleri adlı konumuzda yayınlanan bakın dikkat edin şuana kadar bulunmuş tüm PC hilelerini bulabilirsiniz. Diğer hileler bulundukça konuya eklenip, konu güncelleniyor, haberdar olmak için lütfen bizi takip etmeye devam edin.


Related Posts

4 YORUM “GTA 5 Karakter Değiştirme ve Online’ dan Çıkma

    • Yemre Post authorReply

      GTA 5 ve İnternet bağlantın varsa oynayabilirsin Eren kardeşim 🙂

  1. Panda ? Reply

    Alt a basılı tutuyorum orada sadece franklin çıkıyor neden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir