GTA 5 Para Hilesi, Hazine Sandığı Bugu

GTA 5 Para Hilesi yabancı arkadaşlar tarafından bulunmuş. Hile yerine bugda diyebiliriz. Yani bir oyun açığı sayılabilir. Neyse lafı daha fazla uzatmadan para hilesi nasıl yapılıyor, onu anlatalım. Öncelikle şunu belirteyim, bu göreceğiniz, alanlar oyuna en son güncelleme ile gelmiş yerlerdir. Bu açık sayesinde GTA 5 oyununda sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Başlığını hile olarak yazdık, çünkü aramalar öyle geliyor, aslında bu bir oyun açığıdır. Kim bilir, belki de oyun yapımcılarını bunu bilerek yapmış da olabilirler.

GTA 5 Para Hilesi

Yukarıdaki videoda yapılan para hilesini adım adım anlatalım şimdi;

1. İlk olarak aşağıdaki gösterilen Paleto Bay’ ın alt kısmı burası, oradaki yere denizaltı veya tüp ile dalış yapıyoruz. ( Tüp ve deniz altı yoksa ise eğer, ölümsüz şifresini yazarak 5 dakika denizin altına dalıp, hileyi yapabilirsiniz. )

gta5para1

2. Daha sonra dalış yaptığımız yerin dibinde, dibe çakılı bir halde duran bir uçak ve sandık göreceksiniz. Bu hazine kutusu içerisinde 12.000$ var. Bu hazine kutusunu alarak, hileyi yapmış olacaksınız. Ancak olay bununla bitmiyor.

gtapara2

3. Hazine sandığını aldıktan hemen sonra, karakterinizi değiştirin. Başka bir karaktere geçin, daha sonra kutuyu aldığınız az önceki dalış yaptığınız karaktere tekrar dönün. Bir de bakacaksınız ki hazine sandığı yerinde hala duruyor. Gidip tekrar alacaksınız, tekrar karakter değiştireceksiniz, tekrar, tekrar vs. Böyle sürüp giderek para hilesi yapabilirsiniz, iyi oyunlar.

Eğer sizinde bulduğunuz bu tür oyun açıkları veya gizemli olaylar var ise, bize yorum yazarak gönderirseniz, sitemizde yayınlarız, teşekkürler, yorumlarınızı bekliyorum. GTA 5 Para Hilesi içinde yabancı arkadaşlara teşekkürler 🙂

GTA 5 PC HİLELERİ

GTA 5 PLAYSTATİON HİLELERİ

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017


Related Posts