GTA 5 PC Hileleri, Şifreleri

GTA 5 PC Hileleri nihayet aktif ve Yeknot farkıyla sizlerle buluşuyor. Oyun 14 Nisanda oynanmaya başlandı bizde hemen GTA 5 PC sürümü hilelerini takdim edelim ve farkımızı ortaya koyalım istedik. Aşağıdaki hileleri görevler aktif ile kullanamazsanız, ayrıca hile kullandığınızda başarım kazanımı kapanır. Hileler aktif halde iken görev alırsanız hileler otomatik devre dışı kalır. GTA 5 PC hileleri ile alakalı aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz, ancak boşuna şu şifre eksik, yok hocam bu hile eksik demeyin. Çünkü henüz şifrelerin tamamı bulunmadı, sürekli takip ediyoruz, buraya eklenecektir.

Komut ekranı ve telefon şifreleri yoluyla iki farklı yoldan şifre kullanabilirsiniz, ancak telefon çok zahmetli, o yüzden yalnızca PC sürümüne özel olan komut ekranı şifrelerini paylaşıyorum. Her ikisinde de şifreler aynıdır ve aynı işlevi görür.

yeknotcheat

Tab tuşunun üstündeki tırnak tuşuna ” basın. Daha sonra yukarıda ki resimdeki gibi bir ekran gelecektir. Bu gelen ekrana aşağıdaki şifreleri girin. Büyük küçük harf fark etmez.

GTA 5 PC HİLELERİ

HOTHANDS – Patlayıcı Yumruklar

CATCHME – Süper koşu yeteneği verir.

INCENDIARY – Ateşli mermiler

HIGHEX – bang bang!

GOTGILLS – Hızlı yüzmenizi sağlar.

HOPTOIT – Süper Zıplama, yükseklere zıplamayı sağlar.

SKYDIVE – Paraşüt verir.

TOOLUP – Silah şifresi, silah verir.

FLOATER – Yer çekimi ortadan kalkar.

LIQUOR – Sarhoş moduna geçersiniz.

POWERUP – Yetenek barını doldurur.

JRTALENT – Yönetmen modu

SLOWMO – Ağır çekim modu 3 kere yazarsanız tam etki yapar.

SKYFALL – Gökyüzünden aşağı dalış yaparsınız.

EXTINCT – Dodo verir. ( Su uçağı )

DEATHCAR – Ölüm arabası verir.

HOLEIN1 – Golf arabası verir.

FLYSPRAY – Duster uçağı verir.

BUBBLES – Vahşi yaşam arabası verir.

BANDIT – BMX Bisiklet verir.

COMET – Comet araba verir.

ROCKET – Motor verir.

OFFROAD – Sanchez verir.

RAPIDGT – Rapid GT verir.

VINEWOOD – Limuzin verir.

TRASHED – Çöp kamyonu verir.

BUZZOFF – Buzzard Saldırı Helikopteri verir.

BARNSTORM – Gösteri uçağı verir.

DEADEYE – Ağır çekim nişan modu 3 kere yazılırsa tam etki yapar.

PAINKILLER – 5 Dakikalık Ölümsüzlük

SLOWMO – Ağır çekim oyun, oyun yavaşlar.

TURTLE – Tam can ve zırh verir.

FUGITIVE – Polisler peşinize takılır, aranma seviyeniz yükselir.

LAWYERUP – Polisler peşinizi bırakır, aranma seviyeniz düşer.

MAKEITRAIN – Hava durumunu değiştirir, her yazışta hava durumu değişir.

SNOWDAY – Kayan arabalar, tüm arabalar drift yapar.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden en hızlı 10 arabayı listelediğimiz ve resimli olarak hazırladığımız aşağıdaki konumuza göz atabilirsiniz.

GTA 5 En Hızlı ve Pahalı 10 Araba (Resimli)

Her yeni bulunan GTA 5 Bilgisayar hileleri hemen konuya eklenecektir. GTA 5 görevleri ile ilgili harita ile ilgili her türlü soruyu yöneltebilirsiniz, aklınıza takılan şeyleri bizlere sorabilirsiniz. Yorum yazan emeğe saygı gösteren herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum. Konu zaman zaman hileler geldikçe güncellenecek, takipte kalın lütfen. Yukarıdaki tarihe bakarak konunun en son ne zaman güncellendiğini takip edebilirsiniz. GTA 5 PC sürümüne özel şifreler haricinde her hangi bir konuda yorum yazabilirsiniz. Yani yazacağınız yorumlar illa şifreler, hileleri ile alakalı olmak zorunda değildir. Elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırız. Lütfen hileler konusuna sistem gereksinimleri yorumu atmayınız. Ayrıca buradan GTA 5 Playstation Hileleri konumuza göz atabilirsiniz.

GTA 5 İPUÇLARI

GTA 5 Tank Hilesi

Arkadaşlar oyunda bildiğiniz üzere şifre ile gökten tank düşürme yok. Serinin önceki bir çok oyununda mevcut olan bu şifreyi bu oyunda kullanıma almamışlar. Ancak kolayca tank bulabileceğimiz bir yer mevcut. Flyus havalimanı yani oyundaki havalimanına gidiyoruz. Savaş uçağını aldığımız bir hangar mevcut. Bu hangarda buradaki savaş uçağını değiştirebiliyoruz. Bunun yerine Rhino Tank seçerek tankı alabiliriz. Tank haricinde savaş uçağı, özel jet, askeri taşıma aracı gibi araçlar mevcut.

GTA 5 Para Hilesi

1. İlk olarak aşağıdaki gösterilen Paleto Bay’ın alt kısmı burası, oradaki yere denizaltı veya tüp ile dalış yapıyoruz. (Tüp ve deniz altı yoksa ise eğer, ölümsüz şifresini yazarak 5 dakika denizin altına dalıp, hileyi yapabilirsiniz.)

gta5para1

2. Daha sonra dalış yaptığımız yerin dibinde, dibe çakılı bir halde duran bir uçak ve sandık göreceksiniz. Bu hazine kutusu içerisinde 12.000$ var. Bu hazine kutusunu alarak, hileyi yapmış olacaksınız. Ancak olay bununla bitmiyor.

gtapara2

3. Hazine sandığını aldıktan hemen sonra, karakterinizi değiştirin. Başka bir karaktere geçin, daha sonra kutuyu aldığınız az önceki dalış yaptığınız karaktere tekrar dönün. Bir de bakacaksınız ki hazine sandığı yerinde hala duruyor. Gidip tekrar alacaksınız, tekrar karakter değiştireceksiniz tekrar tekrar vs. böyle sürüp giderek istediğiniz kadar para hilesi yapabilirsiniz, iyi oyunlar. Ayrıca Grand Theft Auto 5 oyunu ile alakalı hazırlamamızı istediğiniz bir konu varsa yorum olarak belirtmeniz yeterlidir, teşekkürler.

Son güncelleme tarihi: 21.1.2018


Related Posts