GTA San Andreas %100 Save Game Bitirilmiş

Merhaba arkadaşlar, GTA Vice City’den sonra çıkmış olan GTA San Andreas oyunumuza geldi sıra daha önceden GTA Vice City’nin %100 bitirilmiş kayıt dosyasını sizler ile paylaşmıştık; Bu sefer GTA San Andreas oyununun %100 bitirilmiş kayıt dosyasını sizler ile paylaşıyoruz.

Peki bu kayıt dosyamızı nasıl yükleyeceğiz ?

Arkadaşlar indirdiğimiz kayıt dosyamızı Belgelerim veya My Documents olarakta geçiyor olabilir, oradan GTA San Andreas User Files dosyasının içine atıyoruz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra oyunumuza giriş yapıyoruz ve kayıtlı oyunlar bölümünden “End of Line” adındaki kayıta giriş yapıyoruz ve oyunumuzun %100 bitirilmiş hali karşımızda.

Görevleri yapmayı sevmeyenler oyuncuların kurtarıcısı olan bu kayıt dosyası oyunu %100 bitirilmiş halde oynamanıza zevkini çıkarmanıza olanak sağlıyor. Tabi ki ben görevleri yaparak Türkçe’ye çevrilmiş hali ile daha zevk alıyorum GTA San Andreas’tan tabi ki de zevkler ve renkler tartışılmaz diyoruz GTA San Andreas %100 bitirilmiş save dosyası ile size iyi oyunlar diliyorum. Eğer yapamadığınız bir yeri olursa yorum olarak belirtiniz size en kısa sürede yardımcı oluruz.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak GTA San Andreas %100 Save Bitirilmiş dosyasını indirebilirsiniz.

RAR Şifresi: www.https://www.yeknote.com

GTA San Andreas Save İndir

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, aranızda sorun yaşayanlar varsa bize yazabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantı üzerinden GTA San Andreas oyununa ait tüm hilelere ulaşabilirsiniz.

GTA SAN HİLELERİ

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BENZER YAZILAR

23 YORUM “GTA San Andreas %100 Save Game Bitirilmiş

 1. EmirhanY. Reply

  Abi bende attım dosyayı ama gta san andreasa basıyomrum açılmıyor.Bir çözüm bulun

 2. GhOsTGrİM Reply

  ya of herkes öle dio koyuyoz koyuyoz olmuo anladık gta san andreas user filese kopyaladdık anann boku boşboş MB gidiyo lan of yapcanız save dosyanıza dıııııııııt

 3. baran Reply

  abicim ben appbox u açıom indir diom hiçbirşey olmuyo nasıl çözerim acilen cevap bekliyorum

 4. umut Reply

  abi dosyaları değiştiriyorum ama oyun sıfırdan başlıyor acil bakabilirmisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir