Kalp, Gül ve Çiçek İşareti Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda kalp işareti, gül işareti ve çiçek işareti veya sembolü nasıl yapılır onu anlatacağım. Bu işaretleri hangi kısayollar ile elde edeceğinizi göstereceğim. Klavye’de hangi kısayol tuşu ile bunları elde edebileceğinizin yanı sıra, telefonda kalp işareti nasıl yapılır onu da göstereceğim. Yada direk kopyala+yapıştır yaparak Word, Facebook, Whatsapp gibi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere bir çok işaretin veya sembolün Windows üzerinde kısayolları bulunuyor. Bu kısayolları kullanarak bu sembol veya işaretleri elde edebilirsiniz. Ancak bazı işaret ve sembollerin kısayolu bulunmuyor, bunları da buradan vereceğiz, sizde kopyala+yapıştır yaparak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

♥  Kalp işareti, sembolü nasıl yapılır? ❤ ♥ ♡ ❣

♥  kalp sembolünü ALT+3 kombinasyonu veya ALT+259 kombinasyonu ile elde edebilirsiniz. Rakamları tuşlarken yukarıdaki tuşlar çalışmıyorsa klavye’nin sağ tarafında yer alan tuş takımını denemelisiniz. Veya hiç biri ile uğraşmayıp direk buradan kopyala+yapıştır yaparak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca kalp işareti facebook sembolleri de yukarıda başlığın yanında yer alıyor, istediğinizi kopyalayabilirsiniz. Kalp işareti telefonda nasıl yapılır derseniz, hiç uğraşmayın direk buradan kopyalayın. ❤ ♥ ♡ ❣

? Gül işareti, sembolü nasıl yapılır?

? Gül işaretini hiç uğraşmadan buradan kopyalayabilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

✿  Çiçek işareti, sembolü nasıl yapılır?

✿ Çiçek işareti veya sembolünün her hangi bir kısayol kombinasyonu bulunmamaktadır. Aşağıdan istediğiniz çiçek sembolünü kopyala+yapıştır yaparak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan Facebook çiçek sembollerini de istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❃ ❋

???? ? ? ? ? ?

? ? ? ? ?

✿ ❃❁ ❀

Evet arkadaşlar, kalp işareti, gül işareti ve çiçek işareti nasıl yapılır konumuz burada bitti. Bu işaretleri telefonda, facebook’da ve Whatsapp’da yani dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İster kısayol tuşları ile kendiniz yapın isterseniz de buradan kopyalayarak istediğiniz yerde kullanın. Konuyla alakalı kafanıza takılan bir soru olursa yorum yazmanız yeterlidir. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir