Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar?

Merhaba arkadaşlar, bu günkü konumuzda Çeviklik efsunundan bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere Metin2 Türkiye diye bir şey kalmadı, para hırsı ile oyunu çok kısa sürede felakete sürüklediler ve oyun bitti. Ancak artık PVP dönemi başladı, her yer Metin2 PVP server oldu diyebiliriz, büyük ihtimalle bu yazıyı okuyan arkadaşlar da Metin2 PVP server oyuncularıdır. Şimdi kısaca çeviklik efsunundan bahsedelim. Bahsetmeden önce şunu da belirteyim; çeviklik efsunu en çok ninja karakterlerin işine yaramaktadır. Yani ninja karakterler bu efsunu 1. sıraya koymak zorundadır, aksi taktirde güçlü bir karakter oluşturmaları zorlaşır. Konu ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, ayrıca konu altındaki diğer konulara göz atabilirsiniz.

Çeviklik Efsunu Nedir ?

Bildiğiniz üzere Ninja karakterler ilk olarak çeviklik statüsünü full yaparlar. Bu demek oluyor ki, bu özellik en fazla Ninja’ ya yarayan bir efsundur.

Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar ?

 • Çeviklik vuruş hasarını arttırıyor, zaten bunu bilmeyen yok.
 • VS esnasında karakterin yerden daha hızlı kalkmasını sağlıyor.
 • Beceri hasarını, saldırı hasarını arttırır, savunmayı güçlendirir.
 • Savuşturma oranını yükseltir.
 • Düz vuruşlardaki saldırı hasarını çok fazla etki yapar.

Kısaca özetledim arkadaşlar, gereksiz ve öylesine bilgi yazmak istemedim. Genel olarak konuşulan ve kendi inandıklarımdan oluşan 5 maddelik bu yazı da çeviklik efsununun ne kadar önemli ve gerekli bir özellik olduğunu gördük, özellik Ninja karakterler için vazgeçilmez bir özelliktir.

Metin2 Karakter Statüleri

Metin2 İtemlere Hangi Efsunlar Gelir ?

Son güncelleme tarihi: 7.2.2018


Related Posts

2 YORUM “Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar?

 1. Criminal Reply

  ulan gerizekalı ne saçma şeylere inanıyorsunuz yerden hızlı kalkarmış 😀 düz vuruştada güç kadar etkisi yok çok fazla yazmışsın gücün yarısı kadar okçularda skili arttıran en iyi efsun ama bıçakcılarda güçten daha az skili arttırıyor saldırı değeri olarakta tam gücün yarısı kadar arttırıyor

 2. NoTechnique Reply

  ULan beyin fukarası kardeşim adama hakaret ediceğine yeni güncellemeyi oku ya da bi ninja aç dene çevikliğe 1 bonus verdiğinde kaç değer saldırı değeri artıyor güce 1 değer verdiğinde kaç saldırı değeri artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir