Metin2 Lonca Simgeleri 2019 (2862 Adet Logo)

Metin2 Lonca simgeleri konusuna bakıyordum, baktım ki Türkçe içerik kısmında dandik dandik simgelerden oluşan konular ilk sıralarda hemen araştırdım ve yabancı bir pvp forumundan tam tamına yüksek kaliteli her aradığınızı bulabileceğiniz tam 2862 adet lonca sembolünü sizlere sunuyorum.

Bildiğiniz üzere artık Metin2 iyice yaygınlaştı ve özellikle PvP serverlarda çok eğlenceli vakit geçiriliyor, oradaki en büyük eğlencelerden birisi tabi ki lonca savaşları, o yüzden en iyi ve en kaliteli, aradığınızı bulabilmeniz için tam 2862 tane lonca logosu size yetecektir.

Arkadaşlar bu arada burada yer alan tüm lonca simgeleri 24×24 beğendiğiniz lonca simgesini bir siteye yükleyerek 16×16 boyutuna getirdikten sonra kullanabilirsiniz. Çünkü bazı PVP serverlar illa 16×16 istiyor, server otomatik olarak boyutlandırmıyor. İndirdikten sonra resim boyutlandırma sitelerinden birine girerek seçtiğiniz logoyu yükleyin, 16×16 yapın daha sonra oyuna girip loncanıza yükleyin.

metin2 lonca simgeleri

Metin2 lonca simgeleri konusunun size biraz fikir vermesi için dosyadaki logolardan rastgele bir görüntü çektim ve yükledim, pek estetik ve hoş bir görüntü olmadı ama artık olsun o kadar, idare edin 🙂

Lonca Simgeleri Oyun Nasıl Eklenir?

Peki bu lonca logolarını kullanmak için önce ne yapmalıyız? Nasıl yükleyeceğiz yani bu simgeleri oynadığımız oyuna? diye sorabilirsiniz. Hemen cevap vereyim; Oyun kapalı iken, logoları atmak istediğimiz Metin2 klasörüne giriyoruz, içinde Upload adında bir klasör olması gerekir, işte tüm logoları içine atıyoruz ve işlem tamamdır, artık oyuna girdiğiniz zaman logoları seçebilirsiniz.

Arkadaşlar sizler için üşenmeden, en iyilerini arayıp, düzene sokup kolayca indirebileceğiniz bir konu açtım, olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Metin2 Lonca Simgeleri İndir

rar şifresi : www.yeknot.com

Eğer rar şifresini girerken hata alırsanız elle yazın, yani kopyala yapıştır yapmayın. Bazı arkadaşlar şifre yanlış ve dosyalar geçersiz gibi şeyler yazmışlar onlara aldanmayın. Konunun en alt kısmında konunun ne zaman güncellendiğini ara sıra belirtiyorum, oraya bakarak en son ne zaman güncellendiğini görebilirsiniz.

Değerli arkadaşların değerli yorumları sayesinde Metin2 Lonca Simgeleri dosyasının indirilmediğini öğrendim ve hemen düzelttim, artık indirebilirsiniz. Yorum yazan yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Not: rar şifresi yenilenmiş ve yazı güncellenmiştir. www.yeknot.com şeklinde elle yazdığınız zaman dosya açılacaktır, açılmıyor demeyin aşağıda belirttiğim tarihte kendim tekrar indirip denedim sorunsuz çalışıyor.


Related Posts