Minecraft Bedava Premium Hesaplar

Minecraft son zamanların en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından birisidir. Kum havuzu türü olarak nitelendirilen Minecraft oyunu, özgün ve orijinal yapısıyla diğer oyunlardan çok farklı bir yerde kendini konumlamıştır. Microsoft yetkililerine ve bir çok uzmanın görüşüne göre Minecraft oyununun zeka geliştirici bir etkisi bulunmaktadır. Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi bulunan bu oyunun Türkiye’de de hatırı sayılır bir takipçi ve oyuncu kitlesi bulunmaktadır. Şimdi Türkiyede ki arkadaşlarımıza bir faydası bulunsun diye, paralı olan Minecraft premium hesaplarını ücretsiz şekilde sizlere dağıtacağım. Minecraft oyununu bir çok kişi oynadıktan sonra zamanla oyunu bırakıyor ve hesaplar öylece kalıyor. İşte bizde bu hesapları değerlendirmek için kendi takipçilerimize ücretsiz olarak veriyoruz. Ancak bunun karşılığında sizlerden sadece yorum bekliyoruz arkadaşlar. Şimdi Minecraft bedava premium hesap isteyen arkadaşlar yapması gereken çok basit, isminizi, posta adresinizi doğru bir şekilde doldurarak yorum yaparsanız size elimizdeki bedava hesaplardan bir tanesini mail adresinize gönderiyoruz. Yorum bölümüne ayrıca e-posta adresinizi yazmanıza gerek yok, yorum formundaki e-posta kısmına yazmanız yeterlidir.

Minecraft Bedava Premium Yeknotcom

Minecraft gerçekten çok güzel bir oyun, baya bir vakit geçirdim ben bu oyunda, ancak bir yerden sonra oyun oynama isteği kalmayabiliyor. Yada farklı oyunlara yönelebiliyor insanlar, işte o yüzden artık kullanılmayan hesapları değerlendirmek için böyle bir konu açmış bulunmaktayım. Ayrıca arkadaşlar sizlerde artık kullanmadığınız Minecraft hesaplarınızı bize yorum yazarak gönderirseniz, onları bu konu üzerinden dağıtabiliriz. Ancak ilk gelen hepsini kapmasın, bir sıra oluşturulsun istiyorum. O yüzden hesap bilgilerinin hiç birini konu içerisine yazmıyorum. Eğer kaliteli bedava hesap istiyorsanız, bu konunun altına yorum yazmanız gerekiyor. Belirtin nasıl bir hesap istediğinizi, yorum yazdığınız mail adresinize hesabın bilgilerini gönderelim. Arkadaşlar lütfen aç gözlülük yapmayın, lütfen bir hesaptan fazla almaya çalışmayın. Eğer bir tane hesap aldıysanız ikinci için farklı bir mail adresi ve isimle yorum yazarak bizi kandırabilirsiniz ancak birazda hesap alamayan arkadaşlarınızı düşünmenizi rica ediyorum. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar, 8.6.2016 tarihi ile elimize yeni Minecraft hesapları geçmiştir, bu hesapların dağıtımı yapılacaktır, ancak bu sefer, yalnızca yorum yazanlara değil. Bu konuyu Facebook hesaplarında paylaşıp, yorum yazanlara verilecektir. Hesaplar kaliteli ve temiz hesaplardır, tekrar söylüyorum. Bu konuyu Facebook üzerinden paylaşıp, konuya yorum yazmanız gerekiyor. Yeni hesaplar geldikçe yorum sırasına göre, yorum atan arkadaşların mail adreslerine hesap bilgileri gönderilecektir. Ayrıca aşağıdan diğer Minecraft konularına göz atabilirsiniz.

Minecraft Premiumsuz Serverlar

Minecraft Hileleri

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

BENZER YAZILAR

109 YORUM “Minecraft Bedava Premium Hesaplar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir