Minecraft Türk Server IP Adresleri 2018

Minecraft Türk Server ip adresleri arayan arkadaşlar doğru yere geldiler. Her oyunda olduğu gibi Minecraft oyunununda kendinize özel serverlar alabilir, bu serverlarda admin olabilir ve o serveri yöneterek kendi oyununuzu kurabilirsiniz.

Bu durum Avrupa’ da ve Amerika’ da çok yaygın bir olaydır, ancak Türkiye’ de oyun konusunda kimseden geri kalmamaktadır. Yavaş yavaş Türkiye’ de de çok büyük bir kitleye sahip olan Minecraft Türk Server sayısı her geçen gün artmaktadır. Minecraft Türk Sunucuları konusu oldukça sağlam bir konu olması ve Minecraft Türk Serverları sahipleri açısından da bir kaynak olması için yorum bölümüne kendi sunucularınızı yazmanıza izin veriyoruz.

Yani aşağıdaki listeye biz kendimiz belirlediğimiz sunucuları sizlerle paylaşacağız. Ancak Minecraft server sahipleri de yorum kısmından kendi minecraft sunucularını tanıtabilirler, buna izin veriyoruz. Abartmadan, her sunucu için 1 yorum hakkı verilmiştir.

Minecraft Türk Server IP Adresleri Listesi 2018

Minecraft Türk Sunucuları

Sürüm Server
1.8 Play.Ghostmc.Com
1.7.2 Oyna.GameMafiaTR.com
1.7.2 DinamitSurvival.nitrado.net
1.7.2 ProServers.nitrado.net:25565
1.7.10 37.187.171.121
1.7.2 StarGame.nitrado.net:25565
1.8.3 provanas.nitrado.net
1.7.2 Play.SwetyGaming.Com
1.7.9 canavar.pvoteams.com
1.7.2 oyna.bloktr.com
12.7.10 strikemc.nitrado.net

 

Minecraft Türk Sunucuları

Sürüm Server
1.8 mc.batihost.com
1.7
samsuncraft.batihost.com
1.7 play.gameturkmc.com
1.7 karekafa.nitrado.com
1.7 play.gameofturk.com
1.8 play.sonoyuncu.com
1.8 play.saklioyuncu.com
1.8 78.143.21.147
1.8 play.uniocraft.com
1.7 EfsaneCraft.Com:25565

Evet arkadaşlar yaklaşık olarak 22 adet Minecraft Türk Server adresi paylaştık sizlerle, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz sunucuları bize yorum olarak gönderirseniz bizde ona göre listeyi düzenleriz. Ayrıca Minecraft sunucu sahipleri de kendi sunucularının tanıtımını yapabilirler. Kendi sunucusu olmayan ama beğendiği ve sürekli oynadığı sunucusunun tanıtımını yapmak isteyenlerde yorum yazabilirler. Sonuçta iyi bir server ip adresi paylaşılırsa bunun oyunculara büyük bir katkısı olur, şimdiden tüm yorum yazacak Minecraft sever arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yeknot.com sitesini takip etmeye devam edin, ayrıca sitemizde yer alan Minecraft Kaydol adlı konumuza göz atabilir ve ardından Minecraft Hileleri konumuzla tüm minecraft hilelerine ulaşabilirsiniz. Arkadaşlar ayrıca aşağıdaki tarihe bakarak konunun en son ne zaman güncellendiğini görebilirsiniz. Yorumlara server özelliklerinizi ve server ip yazarsanız yorumlarınız onaylanacaktır.

Son güncelleme tarihi: 17.1.2018

BENZER YAZILAR

83 YORUM “Minecraft Türk Server IP Adresleri 2018

 1. SlavicGuy Reply

  PvPTR.mcnetwork.me Faction server arıyorsan tam sana göre

  hile engeli var
  Güzel Spawnlar
  İyi Hizmet
  Ayarlanmış Eventler
  Ve Fazlası

 2. Emre Reply

  Minecraft son zamanların en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından birisidir. Kum havuzu türü olarak nitelendirilen Minecraft oyunu, özgün ve orijinal yapısıyla diğer oyunlardan çok farklı bir yerde kendini konumlamıştır. Microsoft yetkililerine ve bir çok uzmanın görüşüne göre Minecraft oyununun zeka geliştirici bir etkisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir