Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi konusunda 12.6.2017 tarihi ile kesin bir şey yok. Oyunun geliştirilme süreci halen devam ediyor. Bazı yerlerde Google sonuçlarında gözüken çıkış tarihi verilebiliyor, ancak bu yanlış, çünkü oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi. “O zaman bu konuyu niye açıyorsun” diye sorabilirsiniz bana, bu konuda bilgi vermek ve oyunun çıkış tarihi kesinleştiğinde de burada belirtmek için açıyorum. Çünkü Mount and Blade 2 Bannerlord oyunu uzun zamandır beklediğim bir oyun, her gelişmesini takip ediyorum. Ayrıca oyunla ilgili paylaşmaya değer bulduğum her şeye sitede yer vereceğim, meraklılarına duyurulur. Çıkış tarihi kesinleştiği vakit aşağıdaki çıkış tarihi kısmını güncelleyeceğim.

Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi: Henüz bilinmiyor.

Oyun Steam’da yayınlandı ancak çıkış tarihi halen bilinmiyor olarak gözüküyor. TaleWorlds yetkilisi, oyunun yapımcısı Armağan Yavuz Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun 2017 ilk yarısı içerisinde çıkabileceğini söylüyor. Yani 2016 yılında çıkar diye düşünenler yanılıyorlar. 2016 yılında oyunun yapımı tamamlanamaz. Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izlerseniz çıkış tarihi sorulduğu vakit verdiği cevabı bulabilirsiniz. Aşağıdaki video Almanya’ da düzenlenen 2015 Gamescom etkinliğinden…

Mount and Blade 2 Bannerlord için şunu söyleyebilirim; mükemmel bir oyun geliyor. Oyun ayrıca PC sürümünden sonra Xbox ve Playstation platformları için de çıkış yapacak. Oyun Türkçe olarak çıkacak fakat Türkçe dublaj bulunmayacak. Oyuna dair şuan pek çok şey net değil, zamanla netleştikçe buradan sizlere duyuracağım. Lütfen bizi takip etmeye devam edin, oyun hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz, atlamış olduğunuz haberler olabilir.

Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri konusuna Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri bağlantısına tıklayarak göz atabilirsiniz.


Related Posts

2 YORUM “Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi

  1. Yavuz Reply

    Oyunun gerçekten Türkçe dil desteği olacak mı bu benim için çok önemli

  2. serdar Reply

    olmıcak yavuzcugum boşuna bekledık Türkce cıkmıcaksa bunu ben oynamam werbanda devam ederım ama banerlord no

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir