NFS Most Wanted Hileleri Şifreleri

NFS Most Wanted Hileleri Şifreleri konusunu sizlere sunuyoruz. Daha önceden Carbonun ve öbür serilerin şifre kodlarını vermiştik. Yine bu serisinde de öbür oyunlarda olduğu gibi ana ekranda giriyoruz şifrelerimizi.

NFS Most Wanted Hileleri Şifreleri

iammostwanted: Oyundaki tüm araçların kilidini açar.

Burgerking: Burgerking yarışının kilidini açar.

Castrol: Castrol Ford şifresi.

Givemethegto: Size bir Pontiac aracı verir.

Evet arkadaşlar NFS Most Wanted Hileleri Şifreleri bu kadar öbür serilere göre gerçekten çok az şifre kodumuz bulunmaktadır. Eğer para kazanmak istiyorsanız Blacklist yarışlarından sonra soru işaretlerini yapın oradan size ya bir miktar para yada Pink Slip Car verecektir. Bu arabayı satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

En iyi arabayı elde etmek içinse BurgerKing yarışını kazanın böylece bütün araba parçaları geliştirmeniz için açılacaktır. Bu parçalardan önce performans parçaları hariç hepsini takın daha sonra performans mağazasına tekrar dönüp performans parçalarını takın geriye Junkman parçaları kalacak sonra onları da araca takın ve en son Junkman parçalarını bir kez daha aracınıza taktığınızda oyundaki en sağlam en hızlı araba ortaya çıkacaktır.

Evet arkadaşlar NFS Most Wanted konusunda ipuçları ve hileler bu şekilde eğer bir sorun yaşarsanız yorum olarak belirtmekten çekinmeyiniz.


Related Posts

2 YORUM “NFS Most Wanted Hileleri Şifreleri

    • Yemre Post authorReply

      Hiç bir fikrim yok Tufan fakat fark olmaması gerekiyor, olması gerekiyor, sorun mu yaşıyorsun ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir