Outlook mail giriş, oturum açın

Outlook Microsoft’a bağlı en köklü mail servislerinden birisidir. Çoğunuz biliyordur ancak yine de bir hatırlatayım, hotmail servisinin adı değişerek uzantısı outlook oldu. Ancak hotmail uzantıları kalkmadı, halen hotmail uzantılı mail adresi alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden isterseniz outlook.com isterseniz outlook.com.tr isterseniz de hotmail.com uzantılı e posta adresinize giriş yapabilir yani oturum açabilir yada bu uzantılarda bir mail hesabı açabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın karşınıza “Kaydolun” ve “Oturum Açın” yazıları çıkacak, istediğinizi seçerek ilerleyin.

Oturum açın yada kayıt olun

Ayrıca bir aşağıdaki bağlantı üzerinden outlook hakkındaki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

https://blogs.office.com/outlook/

Eğer amacınız Outlook üzerinde oturum açıp e posta gelen kutularınıza bakmaksa aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir. Bu şekilde kolayca gelen kutunuza bakabilir ve e maillerinizi okuyabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra hemen sol tarafta “Gelen Kutusu” yazmaktadır. Gelen kutusu bir klasördür ve size gelen okunmuş ve okunmamış olan tüm mailler orada tutulur, isterseniz okunmuş bir maili daha sonra seçerek okunmadı olarak işaretleyebilirsiniz. Bu şekilde o mail hiç okunmamış olacaktır. Gelen kutusunda gelen mailin kimden geldiği, ne zaman geldiği ve ne zaman okunduğu gibi bilgileri de bulabilirsiniz.


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir