Paladins Açılmıyor (Bütün Hatalara Tek Çözüm)

Paladins şuan açık betada bildiğiniz gibi, bu yüzden oyunda sunucular ve launcher kaynaklı bir çok hata ve sorun oluşabiliyor. Bunların bir kısmı çözebileceğimiz sorunlar, diğerleri ise sunucularda oluşan yani bizlerin müdahele edemeyeceği hatalardır. Zamanla bu sunucu hatalarınında minimize edileceğini düşünüyorum. Çünkü oyun çok güzel, her geçen gün kullanıcı sayısı artıyor ve oyun bir şekilde para kazandırıyor. Şimdi biz çözebileceğimiz kısmına göz atalım, yapacağımız tek bir şey var, o da Hi-Rez Launcherı ayarlar kısmından yeniden başlatmak, şimdi nasıl yapıldığını göstereceğim, çok basit arkadaşlar ve 2-3 saniye sürüyor. Her türlü sorunda bunu yapabilirsiniz, işe yararsa ne mutlu bize 🙂

Paladins Açılmıyor (Bütün Hatalara Tek Çözüm)

Paladins bize zaten bunu yapmamızı söylüyor, şimdi aşağıdaki adımları uygulayın.

1- Paladins oyununu başlatın.

2- Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi dişli görünümündeki “Ayarlar” kısmına tıklayın.

paladins1

3- Daha sonra önünüze gelen seçeneklerden ikinci sırada bulunan “Sorun Giderme” yani “Troubleshoot” yazısına tıklayın.

paladins24- Daha sonra karşınıza bir ekran gelecek yaklaşık 5-10 saniye bekledikten sonra o ekranı kapatın, siz o ekranı kapattıktan sonra Paladins otomatik olarak kendini tekrar başlatacaktır. Daha sonra sorununuz çözülmüştür, eğer sorununuz çözülmediyse oyunun sunucularında bir sorun var demektir, yani o durumda da oyuna kimse giriş yapamıyordur, bu durumda beklemekten başka çareniz yok.

Ayrıca aşağıdan Paladins ile alakalı diğer konularımıza göz atabilirsiniz. Yeknot.com adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, zaman içerisinde sitemizde bulunan Paladins ile alakalı konuların sayısı artacaktır, takip etmenizi öneririm.

Paladins Sistem Gereksinimleri

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017


Related Posts

12 YORUM “Paladins Açılmıyor (Bütün Hatalara Tek Çözüm)

 1. abdullah Reply

  ilk cilent acılıyo tamam sıkıntı yok orda oyna diyorum hicbisi olmuyo tekrar acıyom clienti yine yapıyo aynısını yardım pls

 2. alper Reply

  ben oyuna gırıyorum maca baslıyorum karakterde secıyorum ama mac baslamıyor
  yani mesela bölüm buz yarıgı doluyor ama hiç baslamıyor ınternette de sorun yok

 3. berke Reply

  aga simdi steamdan oyuna giriyorum oynaya tıklıyorum loading ekranı geliyo ondan sonra ana ekrana geçmeden siyah ekran oluyor açılmıyo ama arkadan ana ekran müziğini duyabiliyorum bu sorunu nasıl çözerim en kısa zamanda cevap bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir