Paladins Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Paladins oyunu şimdiden çok tuttu ve her geçen gün oyuncu sayısı hızla artıyor. Ayrıca oyunda gözlemlediğim kadarıyla ne zamandır bir bug da görmedim. En son Skye bugu vardı oyunda, zehirli okları 3 tane yerine 1 tane atıyordu onu düzelttiler. Son zamanlarda oyunda bağlantı hatasına da denk gelmedim, doğru yolda ilerliyor bakalım neler olacak göreceğiz. Bununla birlikte oyun daha şimdiden Steam en çok oynananlar kısmından Team Fortress 2 oyununun altında ikinci sırada yer alıyor. Neyse şimdi asıl konumuza geçelim. Paladins gerçekten arkadaşlarla daha zevkli bir oyun, şimdi nasıl arkadaş ekleyeceğimizi göstereceğim.

paladins-yeknotcom

Paladins Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

1- Paladins oyununu başlatın.

2- Oyuna girdikten sonra sağ üstte bulunan profili, ismi, altını ve seviyeyi gösteren kısmın solunda yer alan 3 kafaya tıklayalım.

3- Şimdi karşınıza “Sosyal” kısmı geldi.

4- Oradan “Arkadaşlar” kısmına tıklayın ve oyuncu ara kısmına eklemek istediğiniz kişinin adını yazıp sağ taraftan “+” butonuna basın tamamdır.

5- Artık ismini yazdığınız kişiyi arkadaş olarak eklediniz şimdi beraber oyun oynayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar Paladins oyununda arkadaş eklemek bu kadar basit. Eğer kafanıza Paladins ile takılan bir soru veya sorun varsa yorum yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan diğer Paladins konularına göz atabilirsiniz. Paladins oyunu nasıl Türkçe yapılır konusuna ve Steam yüklemesi bulunamıyor konularına göz atabilirsiniz.

Paladins Steam Yüklemesi Bulunamıyor

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017


Related Posts

One thought on “Paladins Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

  1. BANANA Reply

    bende arkadaşın çevrim içi diyo steamde arkadaş ekleyemiyorum da arkadaşım ps4 den oynuor paladinsi ps4 le pc aynı grupta oynayamıyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir