Point Blank Rütbeler ve Ödülleri

Point Blank rütbeler ve ödülleri konusunda bir konu açmamın sebebi, bu konuları araştıran arkadaşların hem rütbe sıralamasını, hem de rütbe ödüllerini bir arada görmeyi istemesidir. Resmi sitesi de dahil olmak üzere ikisini aynı anda vermemiş kimse, o yüzden hangi rütbede hangi ödülü alacağına bakmak isteyenler bu konuya göz atabilirler. Point Blank oyununda yer alan rütbe sistemi, sıralaması ve rütbe ödülleri aşağıdaki görsellerde olduğu gibidir, hiç bir oynama yapılmamıştır, 2015 yılı ile en güncel hali aşağıdaki gibidir.

Point Blank Rütbeler

pr1 pr2 pr3

Point Blank Rütbe Ödülleri

rutbeodul

Yukarıdaki resimde Point Blank oyununda alınan rütbelere göre ödüller gösterilmiştir. Resmin daha büyük boyutunu görmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Point Blank oyunu ile ilgili tüm haklar oyunun hak sahiplerine aittir, burada konu yalnızca Point Blank oyuncularına bilgi verme, ve ellerinin altında bir kaynak bulunması amacı ile açılmıştır.

Point Blank oyunu hakkında tüm yorumlarınızı bu konu altından bize iletebilirsiniz, eklemeleriniz olursa, bize iletirseniz onları da konuya eklememiz mümkündür, teşekkürler.


Related Posts

4 YORUM “Point Blank Rütbeler ve Ödülleri

  1. ghost(D-R-A-G-O-N) Reply

    point blank kupon kodu istiyirem islenmmemis kimde var yazin xais edirem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir