Radical Heights Sistem Gereksinimleri

Radical Heights Sistem Gereksinimleri ücretsiz bir oyun için yüksek fakat yeni oyunlar için yüksek sayılmaz. Artık tüm oyunlar yüksek gereksinimler istiyor. Gereksinimleri karşılayan arkadaşlar güzel ve ücretsiz bir Battle Royale daha, kesinlikle göz atmalısınız.

LawBreakers oyununun yapımcısı Boss Key tarafından yayınlanan oyun önceki oyunun aksine ücretsiz olarak geldi. Biliyorsunuz ki LawBreakers hiç beğenilmemişti, oyun çok fazla olumsuz yorum aldı. Radical Heights’de optimizasyon sorunlarına rağmen ücretsiz olmasıyla birlikte idare eder düzeyde ilerliyor. Optimizasyon konusunda ciddi bir çalışma yapılırsa gelecek vaat edebilir.

Şimdi oyunun sistem gereksinimleri bilgilerine göz atalım. Ayrıca konu altından bilgisayarım oyunun kaldırır mı şeklindeki sorularınızı cevaplayabilirim. Ekran kartı, işlemci, ram ve işletim sistemi bilgilerinizi yazmayı unutmayın, aksi taktirde size cevap veremeyebilirim.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya FX-6300
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 2GB veya AMD Radeon 7870 2GB
 • DirectX: 11
 • Gerekli Boş Alan: 6 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1600
 • RAM: 16 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB
 • DirectX: 11
 • Gerekli Boş Alan: 6 GB boş alan

Radical Heights sistem gereksinimleri bu şekildeydi, oyun hakkındaki sorularınızı cevaplayabilirim. Oyun 32 bit işletim sistemlerini desteklemiyor bu konuda 64 bit işletim sistemlerini zorunlu tutuyor. Eğer 32 bit bir işletim sisteminiz varsa oyunu çalıştırmayacak.

Zaten artık yeni çıkacak grafik konusunda normal sayılabilecek tüm oyunlar 64 bit işletim sistemi isteyeceklerdir. Bu yüzden bence artık 32 bitten kurtulmanın vakti geldi.

Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer oyunların sistem gereksinimleri yazılarına göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Fortnite Battle Royale Sistem Gereksinimleri

SCUM Sistem Gereksinimleri

Son güncelleme tarihi: 20.4.2018


Related Posts

3 YORUM “Radical Heights Sistem Gereksinimleri

 1. Mert Reply

  Radical Heights sistem gereksinimleri bilgileri için teşekkürler. Ücretsiz oyunlara bakıyordum bunu beğenmiştim videolardan ancak sizinde söylediğiniz gibi ücretsiz bir oyuna göre yüksek gereksinimler istiyor. Ayrıca optimizasyon sorunu da varmış, benim pc zaten kaldırmazdı şimdi hiç kaldırmaz.

 2. Ali Reply

  admin bende lenovo ideaped 4 var. Özellikleri i5 ram 4 gb, ekran kartı amd R7 serisinden M460, o da 2 GB. Sizce Radical Heights oyununu benim pc kaldırır mı? Boss Key’i takip ederken bu oyunu duyurduğunu gördüm. Bir Fortnite alternatifi olarak da tavsiye ettiler. Oyun nasıl bir oyun bilginiz de var mı? FPS filan gibi duruyor. Karakter gelişimi silah çeşitleri nasıl? LawBreaker da fena değildi. Radical Heights’le farkını da biliyorsanı yazabilir misiniz? Bu arada oyun ücretsiz demişsiniz de oyun içi ödeme filan durumları nasıl?

  • Yemre Post authorReply

   Ücretsiz oyunların tamamında mutlaka oyun içi satın alma vardır, ancak bunların oyunu etkileyecek düzeyde olacağını düşünmüyorum. Ki öyle olunca pay2win oluyor ancak bu kez Boss Key’in bu hataya düşeceğini sanmıyorum. Çünkü LawBreakers ile zaten büyük bir hüsrana uğradılar ve kredilerini kaybettiler. Bu oyunda hataya yer yok, hele ki böyle stratejik bir hataya, gerçi öncelikleri oyunun tutmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir