Realm Royale İndir, Kayıt Ol, Ücretsiz Oyna

Yayınladığı popüler oyunlarla adından söz ettirmeyi başaran Hi-Rez Studios, Realm Royale adını verdiği yeni Battle Royale oyunuyla oyuncuların karşısında. Realm Royale nedir, ücretsiz nasıl indirilir, nasıl kayıt olunur, nasıl oynanır ve benzeri tüm sorularınızın cevabı aşağıda yer alıyor.

Realm Royale Nedir?

Realm Royale oyunu Hi-Rez tarafından geliştirilen ve 2018 yılında yayınlanan son zamanların popüler online oyun türü Battle Royale tarzında olan bir MMO oyunudur. Hi-Rez’in bir önceki popüler online oyunu Paladins oyunundan esinlenerek geliştirilen Realm Royale, hayatta kalma oyunlarına diğer oyunlarda olmayan MOBA tarzı kahramanlar, binek hayvanlar, ustalık sistemi ve büyüler gibi yenilikler getiriyor.

Daha önce piyasaya sürülen Paladins isimli oyundan etkilenerek geliştirilen Realm Royale, temelde PlayerUnkown’s Battlegrounds ve Fortnite tarzı bir Battle Royale oyunu. Yani oyuncular, Realm Royale girdiklerinde, ellerinde hiçbir silah olmadan hep birlikte kapalı bir bölgeye atılıyorlar ve sonrasında çevreden materyaller toplayarak, diğer rakiplerini egale etmeye çalışıyorlar. Onlarca oyuncuyla başlayan Realm Royale’de asıl amaç ise sona kalan oyuncu olabilmek.

PUBG ve Fortnite Benzeri mi?

Diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak, class seçme özelliği bulunduran Realm Royale, böylece oyuncular arasında farklılıkların ve oyun içi çeşitliliğin renklenmesini sağlıyor. Diğer oyunlarda tek tip karakter türü bulunurken, çok farklı class’lar hazırlayan Hi-Rez, böylece oyun içi çeşitliliği artırarak, daha eğlenceli bir oynanışın ortaya çıkmasını sağlıyor.

Realm Royale’de oyuncular isterlerse klasik silahlarla yol alabilecekleri gibi kendi silahlarını da ortaya çıkarabiliyorlar. Böylece daha kişiselleştirilmiş karakterlerle yola devam eden Realm Royale, çeşitli binek hayvanlar sunmasıyla da kendine çekmeyi başarıyor.

Oyunun parlak görselleri başarılı bir şekilde komedi unsurları ve farklı bölgelerden oluşan keşfedilecek büyük bir fantezi dünyası ile birleştirilmiş. Oyundaki dünyada çöle benzer yapısı ve kavrulmuş kumları ile Goblin Gulch, rengarenk ve yanar döner Fungal Forest, verimli ormanlara sahip Jaguar’s Claws ve buz tutmuş ortamı ile Everfrost gibi farklı bölgeler yer alıyor. Bölgelerin ve oyun dünyasının büyüklüğü sizi korkutmasın çünkü oyunda binek hayvanı sistemi bulunuyor. Oyunda bina içleri hariç nerede olursanız olun Z tuşuna basarak hemen at üstüne çıkıp öyle yola devam edebilirsiniz.

Oyunu aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Steam üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kayıt olarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

Realm Royale indir

Aşağıdan oyuna ait sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz. Oyun 32 bit işletim sistemlerini desteklemiyor. 64 bit işletim sistemi zorunluluğu var.

Realm Royale Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi : Windows 7 ( 64-bit )
 • İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
 • Ram : 6 GB
 • Harddisk Alanı : 5 GB
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 555
 • DirectX : 11

Önerilen:

 • İşletim Sistemi : Windows 7 ( 64-bit )
 • İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
 • Ram : 8 GB
 • Harddisk Alanı : 5 GB
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 555
 • DirectX : 11

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir