Realm Royale Rank & Rütbe Sistemi

Realm Royale Rütbeleri konumuza hoş geldiniz. Bu konumuzda kısa süre önce çıkış yapan ve kısa sürede binlerce oyuncu kazanan Battle Royale türünün son örneklerinden Realm Royale oyununun rank sistemine değineceğim.

Aşağıda oyuna ait rütbeleri bulabilirsiniz. Sağ tıklayıp yeni sekmeden açarak görseli büyütebilirsiniz.

Realm Royale Rank & Rütbe Sistemi

Realm Royale Rütbeleri

Gördüğünüz gibi oyundaki rütbeler Bronze, Silver, Gold, Platinum ve Diamond olarak ayrılıyor. En düşük rütbe Bronze iken en yüksek rütbe Diamond olarak sıralanıyor. Oyundaki rütbelerin Paladins oyunundaki rütbeler olduğunu anlayabilirsiniz. Ufak değişiklikler olabilir ancak rütbelerin ana hali Paladins rütbelerini anımsatıyor.

Bu şuan Realm Royale rank sisteminin ilk hali ileri de değişebilir. Gerçi değişim olacağını pek düşünmüyorum çünkü bu sistem Paladins’de oturmuş bir sistemdi, orada bir değişikliğe gidilmedi ancak burada gidilir mi bilemiyorum.

Realm Royale Rütbe, Rank Atlama

Şuan rütbe ve rank atlama ile ilgili detaylı bilgiler veremeyeceğim ancak rekabetçi türünde aldığınız puanlarla rütbe atlayabileceğinizi söyleyebilirim. Bunun dışında henüz oyunun rank sistemi konusunda pek fazla bilgi yok. Bilgiler geldikçe buraya ekleyeceğim.

Rütbe konumuz burada bitti, konu hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca aşağıdan Realm Royale ile ilgili diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Realm Royale Sistem Gereksinimleri


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir