Sleeping Dogs Sistem Gereksinimleri

Türkiye’ de sevilerek oynanan oyunlardan birisi olan Sleeping Dogs oyunu PC sürümü ile grafiklerini yükselterek geliyor. Oyunun resmi trailer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunu takip edenler zaten bu gelişmelerden haberleri vardır. Ancak bu gelişmenin üzerine oyunu bekleyenler acaba grafikler çok mu yüksek benim sistemim kaldırır mı kaldırmaz mı diye düşünmeye başladılar. Daha fazla uzatmıyorum ve Sleeping Dogs Sistem Gereksinimlerini paylaşıyorum. Bize kaldırır mı kaldırmaz mı diye sorabilirsiniz arkadaşlar, ayrıca diğer tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win Vista veya Win 7
İşlemci: İntel Core 2 Duo 2.0 GHz veya Althon X2 2.4 GHz
Ekran Kartı: DirectX 10 veya 11 uyumlu Nvidia veya AMD ATI ekran kartı, ATI Radeon 3870 veya daha iyisi, Nvidia GeForce 8800 GT veya daha iyisi
Bellek: 2 GB
Gerekli Boş Alan: 16 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit Tavsiye edilir
İşlemci: Quad-core Intel veya AMD CPU
Ekran Kartı: DirectX 11 Nvidia veya AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 veya ATI Radeon 6950
Bellek: 4 GB
Gerekli Boş Alan: 16 GB

Evet arkadaşlar Sleeping Dogs sistem gereksinimleri bu şekilde, değerli görüşleriniz bekliyorum. Ayrıca sitemizde yer alan Assassin’s Creed 4 Sistem Gereksinimleri ve Skyrim Sistem Gereksinimleri adlı konulara göz atarak bu oyunların sistem gereksinimlerini bulabilir ve bize yorum yazarak kaldırıp kaldırmayacağını sorabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 12.7.2015


Related Posts