Steam Ağına Bağlanılamıyor Hatası Kesin Çözüm

Steam ağına bağlanılamıyor hatası alıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Dün bende bu hatayı ilk kez aldım. CS GO oynamak için girmeye çalıştığım Steam bana bu saçma sapan hatayı verdi. Öncelikle hatadan tam olarak bahsedeyim. “Steam ağına bağlanılamıyor” yazısının altında “çevrimdışı modda bağlan” yazısı var. İşte eğer siz de bu hatayı alıyorsanız şimdi çözümünü paylaşacağım. Öncelikle ben bu hatayı 2 tane yöntem deneyerek çözdüm. İkinci yöntem hiç mantıklı gelmese de sorunumu çözdü. Şimdi sırası ile bu yöntemleri paylaşacağım.

Steam Ağına Bağlanılamıyor Hatası Kesin Çözüm

1. İlk olarak Steam hatasını aldığınız da “çevrimdışı modda bağlan” deyin. Sonra sol en üstte yer alan Steam sekmesinden “Kullanıcı değiştir” deyin. Daha sonra karşınıza gelen ekrandan giriş yapmaya çalışın, sorunun çözülmesi gerekiyor. Eğer çözülmez ise 2. yöntemi deneyin.

2. Ben sorunumu bu yöntemle çözdüm. Oldukça basit bir yöntem. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve sol üstten hesabınıza giriş yapın, ardından Steam’ a girmeye çalışın, büyük bir ihtimalle sorununuz çözülecektir.

https://store.steampowered.com/

Evet arkadaşlar, büyük bir ihtimalle bu iki yöntemden birisi ile sorununuz çözülmüştür. Ancak hala sorun yaşıyorsanız bize yorum yazarsanız, size yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada arkadaşlar eğer bu çözül yollarından hiç biri sorunu çözmedi ise Steam sunucularında geçici bir sorun oluşmuş olabilir, hatta genelde böyle oluyor. 1 saat veya 10 dakikalık hatalar olabiliyor, bu tür bir durum olduğunda sunucuların tekrar açılmasını beklemekten başka çareniz yok. Yani eğer bu iki çözüm yolu da sorunu çözmez ise, bekleyeceksiniz demektir. Bu arada burada beklerken aşağıda yer alan Steam ve CS GO konularına göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ayrıca sitemizde yer alan aşağıdaki CS GO konularına göz atabilirsiniz. Rütbeler ve CS GO Sistem Gereksinimleri konumuzun ilginizi çekebileceğini düşündük ve bağlantıları aşağıya ekledik. Bu konuların haricinde benzer yazılar kısmında ilginizi çekebilecek bir çok yazıyı görebilirsiniz. Eğer Steam konusunda farklı bir sorun yaşıyorsanız, sitede bununla ilgili arama yapabilir veya bu konu altından bize yorum yazabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 20.5.2017

CS GO Rütbeler

CS GO Sistem Gereksinimleri


Related Posts