Steam Topluluk Pazarını Kullanamıyorum

Merhaba değerli arkadaşlar, eğer Steam topluluk pazarını kullanamıyorsanız bu konu da size yardımcı olacağım. Öncelikle Steam getirdiği yeni bir güncelleme ile son 1 ay ile son 1 yıl içerisinde Steam üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmeyen hesaplara kısıtlamalar getirdi. Topluluk pazarı kullanımı son 1 yılda Steam’ a para yatırmayanlar için devre dışı bırakıldı. Yani Steam’ da son 1 yıl içerisinde hiç para harcamayanlar topluluk pazarını kullanamıyorlar. Peki ne yaparak topluluk pazarını kullanabiliriz ?

Steam Topluluk Pazarını Nasıl Kullanabiliriz ?

Steam hesabınıza girerek cüzdan kısmından en az 20 liralık para harcamanız gerekiyor. Şunu belirteyim hesabınıza 20 lira yatırdınız diyelim, buna harcamanıza gerek yok. 20 lira yattığı an topluluk pazarı kısıtlamanız kalkacak, ancak 1 ay sonra… Evet maalesef 1 ay beklemek zorundasınız. En az 20 lira yatırdıktan sonra topluluk pazarını 1 ay sonra kullanabileceksiniz. Ayrıca daha bir çok kısıtlama var, bu 20 lira yatırdıktan sonra hesabınızda 1 ay sonra hiç bir kısıtlama kalmayacak ve Steam’ ın tüm nimetlerinden yararlanabileceksiniz. Tüm kısıtlamalara aşağıdan bakabilirsiniz.

5$ Harcama Yapmadıysanız Aşağıdaki Özellikler Kısıtlanır;

Arkadaş ekleme, grup sohbeti açmak, Greenlight, WorkShop ve Steam incelemeleri oy kullanımı, Steam tartışmaları, Workshop’ a eşya ekleme, Oyun için İnternet tarayıcısı, mobil sohbet ve Steam seviye atlama gibi özellikleriniz kısıtlanır. Maalesef Steam sahte hesapların önüne geçmek için bu güncellemeyi getirdi. O yüzden bir 20 lira atın, keyfinize bakın. Başkasının gönderdiği oyunlar sizin için satın alma gözükmez, o yüzden kısıtlama kalkmaz. Ayrıca aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz. Yeknot adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkürler, yine bekleriz.

Son güncelleme tarihi: 19.5.2017

CS GO Rütbeler

Steam Ağına Bağlanılamıyor Hatası


Related Posts

16 YORUM “Steam Topluluk Pazarını Kullanamıyorum

  1. Efe Reply

    Ya Ben 20 Lira Yatırdım 16 TL’ye CS:GO Aldım 1 Ay Geçdi Şubat’ın 1’i Ama Hala Alamıyorum 🙁 Bu Sorun Ne ya 🙁

  2. Mustafa16 Reply

    benşimdi csgo aldım ama skin felan hiç bişi alamıyorum

  3. Emir Reply

    ben yakın zamanda csgo aldım. oyun 5 dolar ediyor herşey açıldı ama topluluk pazarı 25 haziranda açılıcakmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir