Swarm Şifremi Unuttum, Nasıl Bulurum?

Swarm şifremi unuttum diyorsanız ve şifrenizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız, doğru yere geldiniz. Şimdi burada anlatacaklarımla kolayca Swarm şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Öncelikle başlamadan önce bir kaç bilgi vereyim. Swarm uygulamasına giriş yaparken kullandığınız hesap bilgilerinizi bilmeniz gerekiyor. E posta ile mi yoksa telefon numaranız ile mi kayıt olduğunuzu bilmek zorundasınız, aksi halde şifrenizi alamazsınız. Şimdi başlayalım ve hemen şifremizi geri alalım.

Swarm Şifremi Unuttum, Nasıl Bulurum?

1- İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayın Swarm şifre sıfırlama sayfasına gidin.

https://tr.foursquare.com/forgot_password

2- Daha sonra buradan “Epostam ile kaydoldum” ya da “Telefon numaramla kaydoldum” seçeneklerinden birisi seçmelisiniz. Eğer telefon numaranız ile kayıt olduysanız verdiğiniz numaraya SMS gelecektir. Eğer e posta ile kayıt olduysanız mail adresinize onay maili gelecektir. ( Arkadaşlar, mail adresinizle kayıt olduysanız ve mail gelmedi diyorsanız, mail adresinizin Junk yani Spam yani gereksiz mail kısmını kontrol etmenizi öneririm, oraya düşen mailler yeni mail geldi uyarısı ile gösterilmez, o yüzden gözden kaçırabilirsiniz, bunu hatırlatayım )

Not: Arkadaşlar şifresini sıfırlamak istediğiniz hesabın kayıtlı olduğu mail adresini yada telefon numarasını hatırlamak zorundasınız, aksi halde hesabınızı geri alamazsınız. Mail adresinizi hatırlıyor ancak mail adresinizin de şifresini unuttuysanız öncelikle mail adresinizin şifresini bulmalı, daha sonra Swarm şifrenizi değiştirmelisiniz. Eğer mail şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki konulara göz atarak önce mail şifrenizi bulmayı deneyin. Ayrıca her türlü yorumunuzu bekliyorum, elimizden geldiği kadarı ile sizlere yardımcı olmak isteriz.

Gmail Şifremi Unuttum

Hotmail Şifremi Unuttum


Related Posts

21 YORUM “Swarm Şifremi Unuttum, Nasıl Bulurum?

  1. Yağmur Reply

    Ben sıfırla yapıyorum ama ondan sonra ekrana e posta adresi ve şifre girmemi istiyor ben zaten lifre sıfırlamak ıstıyorum bana neden şifre soruyor

  2. Atilla Bozkurt Reply

    Swarm şifremı unuttum tekrar yenı şifre ıstıyorum ama şifre yenıleme bana gelmıyor ne yapman gerekıyor bana yardımcı olursanız çok sevınırım şimdıden teşekkür ederim

  3. Sumeyye Reply

    Swarma giriş yapamiyorum. Sifremi unuttuma tıklıyorum e postayı yazıyorum kod gönderildi diyor fakat hic bir sekilde kod gelmiyor ne yapmam gerekiyor acil yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir