The Forest Hileleri, Şifreleri

The Forest Hileleri konumuza hoş geldiniz. The Forest oyununda yer alan tüm hileleri bu konuda bulacaksınız. The Forest hileleri konusunda tam bir Türkçe kaynak bulunamadığını gördüm.

Şuan da Steam üzerinde de popüler olan bu oyun için tüm hileleri paylaşmak istedim. Aşağıdan oyundaki tüm şifrelere ulaşabilir ve hileleri nasıl uygulayacağınızı öğrenebilirsiniz.

The Forest Hileleri, Şifreleri

The Forest şifrelerini kullanmak için oyunu açtıktan sonraki giriş ekranında şifreleri girmeniz gerekiyor. Oyuna girdiğiniz ancak daha oyunu başlatmadan bunları girip ardından oyunu başlatmalısınız. Yani hileleri giriş ekranında yazmalısınız.

  • veganmode – Bu şifre düşmanlarınızın yalnızca geceleri ortaya çıkmasını sağlar, gündüzleri nereden ne çıkacak diye endişe etmenize gerek kalmaz.
  • ironforest – Bu şifre sayesinde inşa ettiğiniz yapılar yıkılmaz, yıkılmaz yapılara sahip olursunuz.
  • regrowmode – Bu hile sayesinde ormanda kesmiş olduğunuz ağaçlar geceleri yeniden ortaya çıkar. Ağaçların geceleri yenilenmesini sağlar.
  • rawmeatmode – Bu hileyi girmenizi asla tavsiye etmiyorum. Bu hileyi girerseniz öldüğünüzde geri dönüşü olmayan bir şekilde ölürsünüz. Ayrıca daha önceki kayıtlı oyunlarınız kalıcı olarak silinir.
  • meatmode – Aktif olan tüm hileleri pasif hale getirir, hileleri iptal eder.

The Forest hileleri adlı yazımız burada bitti, oyunla ve hilelerle ilgili bir sorunuz varsa cevaplayabilirim. Siz sormadan cevap vermek istiyorum, burada yer alan hilelerin dışında oyunda başka hiç bir hile yoktur.

Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer yazılara göz atabilirsiniz. Bu ve diğer yazılarım için değerli yorumlarınızı bekliyorum.

The Forest Sistem Gereksinimleri

Halo 6 Sistem Gereksinimleri


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir