Tracker Ekleme 2019 (Resimli Anlatım)

Torrent programına nasıl tracker adresi eklenir, onu resimli olarak anlatacağız. Çok basit bir şey aslında ancak yine de arayan arkadaşlar için, ya da Torrent kullanmaya yeni başlayanlar için Tracker ekleme olayını resimli olarak anlattım. Arkadaşlar şunu da belirtmek istiyorum, bununla ilgili çok soru geliyor. Eklediğiniz Trackerlar çalışmıyor durumda olsa bile bu sizin Torrent hızınıza olumsuz etki yapmaz, yani hızınız düşmez. Eğer Trackerlar indireceğiniz Torrent dosyası ile bağlantılı ise işte o zaman olumlu etki yapar. Her halükarda bizim konularımızda verdiklerimizi ekleyin dursun, elbet işinize yaradığını anlar olacaktır.

Tracker Ekleme 2019 (Resimli Anlatım)

1- İlk önce aşağıdaki resimde olduğu gibi Torrentimizi seçiyoruz ve Trackerlar yani izleyiciler bölümüne tıklıyoruz.

trackekleme1

2- Sonrasında ise açılan yeni menü de izleyici ekle diyoruz ve sizlere verdiğim güncel tracker listesini buraya ekliyoruz. 5-6 dakika sonra indirme işleminiz başlayacaktır, eğer yarıda kaldı ise devam edecektir. Tüm işler bu kadar, yorumlarınızı bekliyorum.

trackerekleme2

Güncel tracker listesine İstisnasız Tracker adlı konumuza göz atarak ulaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca bunun dışında bildiğiniz üzere güncel olan trackerlar Torrent indirme işlemlerinizin hızlanmasını sağlıyor. Ayrıca Torrent hızınızı ayarlar ile arttırmak isterseniz de Torrent hızlandırma adlı konumuza göz atarak ( o konumuzda resimli anlatım ) Torrent işlemlerinizi maksimum hız seviyesine getirebilirsiniz. Ayrıca Torrent ile ilgili tüm sorularınızı bize yorum bölümü vasıtası ile yöneltebilirsiniz, çok hızlı şekilde cevap alacağınızı bilmenizi isterim.

Ayrıca sitemizde bir çok Torrent ile ilgili konu vardır, hepsi önemli konulardır. Torrent ile ilgili bir sorununuz varsa sitemizde arama yaparak yorum yazabilirsiniz.


Related Posts